Audi розширює свою програму у WorldRX до трьох машин

Латвійський гонщик Рейніс Нітішс цього сезону виступатиме на третій машині Audi S1 Supercar у складі чемпіонської команди EKS разом із чинним чемпіоном Маттіасом Екстрьомом та фінським гонщиком Тоомасом Хейккіненом.

Нітішс став наймолодшим переможцем етапу WorldRX в історії, коли у 2014 році виграв етап у Норвегії, лише третій етап WorldRX від початку його проведення. Цього сезону він виступатиме лише в особистому заліку.

Команда EKS, власником якої є дворазовий чемпіон DTM Маттіас Екстрьом, минулого сезону виграла чемпіонські титули серед пілотів та серед команд і взимку отримала заводську підтримку Audi для захисту обох титулів.

Шведська команда виставить три машини на усіх 12-ти етапах цього року. “Ми разом з Audi багато працювали для того, щоб виставити три машини і я щасливий, що нам це вдалось”, - сказав Екстрьом.

“Рейніс є сильним гонщиком. Хоча йому лише 21 рік, він має вже чималий досвід в ралі-кросі”.

У 2013 році Нітішс впевнено виграв Европейський чемпіонат із ралі-кросу в класі Super1600, а потім перейшов до класу Supercar, де здобув сім подіумів, у тому числі — перемогу в Норвегії.

Минулого сезону латиш виступав за кермом Seat Ibiza команди Munnich Motorsport та показав найкращий результат у Франції, де здобув п’яте місце, перш, ніж піти з команди.

“Про перехід до чемпіонської команди мріє будь-який гонщик, - сказав Нітішс. - Це унікальна можливість та я дуже щасливий, що EKS та Audi повірили в мене”.