Hal Ridge
Автор: Hal Ridge
Переклав: Ольга Журавель
27 лип. 2017 р., 07:15

Молодший брат Льюіса Хемілтона, Ніколас, наступного місяця візьме участь у гонці підтримки дев’ятого етапу чемпіонату світу з ралі-кросу у Канаді.

25-річний британець, що страждає на церебральний параліч, цього року ганяється у серії Renault Clio Cup, гонках підтримки BTCC, і керує машиною WDE Motorsport.

У Канаді Хемілтон керуватиме машиною Can-Am Maverick X3 у супроводі пасажира.

«Для мене велика честь бути обраним для участі у змаганні. Я завжди мріяв стати частиною вікенду World Rallycross, - сказав він. – Я сам гонщик, що їздить по асфальту, і з нетерпінням чекаю можливості спробувати себе у позашляхових змаганнях, хочу спробувати дріфт і керувати машиною на різних поверхнях».

Канадський етап World RX має потенціал для проведення гонок національних категорій підтримки – такий клас як Supercar приєднався до міжнародної серії RX2, однак тут не представлений жоден із класів європейських чемпіонатів FIA, які зазвичай присутні на етапах у Європі.

Раніше Хемілтон керував одномісним баггі RX150 специфікації для британського ралі-кросу у Gymkhana Grid у Санта-Поді, у 2015 році.

«Я збираюся просто виїхати і розважитися, - додав Ніколас. – Мені потрібно багато чому навчитись, але я з нетерпінням чекаю цього і приймаю цей виклик».

Олівер, син триразового чемпіона FIA Петтера Сольберга, також керуватиме машиною, але в іншому класі гонок підтримки.

У цьому сезоні Сольберг став наймолодшим гонщиком ралі-кросу Supercar, і минулого місяця виграв свій другий етап. Раніше він відвідував канадську гонку разом зі своєю матір’ю Перніллой, коли спостерігав за виступами свого батька.

15-річний гонщик фінішував другим у своєму класі у ралі Латвії за кермом ралійної машини Peugeot 208 R2, що пройшло минулого тижня у рамках цьогорічної програми, хоча його ко-драйвер Вероніка Енган була повинна вести машину на дорожніх ділянках, оскільки він ще не достатньо дорослий, щоб їздити по дорогам загального користування.