Ож'є виграв Ралі Мексика і скоротив відставання від Тянака

10 бер. 2019 р., 19:26

Себастьян Ож'є виграв мексиканський етап WRC і вийшов на друге місце в особистому заліку після трьох етапів сезону.

Перед останнім днем ралі, програма якого складалася з трьох спецділянок, положення в загальному заліку було таким: Себастьян Ож'є упевнено лідирував, а Елфін Еванс і Отт Тянак перебували у півхвилини відставання від лідера і боролися за друге місце.

На перших двох спецділянках дня Ож'є став другим, а на останньому, на якому дають бонусні бали, переміг, всього на одну десяту випередивши Кріса Міка, і закінчив ралі з максимальним результатом: 25 очок за перемогу плюс ще п'ять за "power stage".

У боротьбі за друге місце сильнішим виявився Тянак. Він ще на першому допі дня залишив Еванса позаду, обравши шини Hard, у той час як валлієць вважав за краще поставити Medium, та остаточно знищив суперника на останньому допі. Підсумковий розрив між Тянаком і Евансом склав майже 20 секунд.

Крім Ож'є та Міка бонусні очки на останній СД заробили Тьєррі Ньовілль, Дані Сордо і Есапекка Лаппі.

У боротьбі за місця в нижній половині топ-6 відриви були такі, що перестановки могли відбутися тільки в разі великих технічних проблем в учасників. Цього не сталося, і місця з четвертого по шосте посіли Ньовілль, Мік і Беніто Герра, який, нагадаємо, виграв Гонку чемпіонів у січні.

Ярі-Матті Латвала, який на початку неділі перебував на восьмій позиції, на цьому ж місці й фінішував. Дані Сордо відіграв одну позицію в неділю і став дев'ятим.

В загальному заліку Тянак залишився на першому місці. В нього 65 очок. На друге місце вийшов Ож'є, в якого тепер 61 очко. Третім іде Ньовілль, в якого 55 очок.