Ралі Фінляндія. Мік - лідер, Тянак мріє про подіум

Британський пілот взяв ситуацію під свій контроль на черговому етапі Чемпіонату світу з ралі, а Отт Тянак намагається прорватися на подіум.

Кріс Мік вдало проїхав друге суботнє коло на Ралі Фінляндії. Для Ярі-Матті Латвали це був по суті останній реальний шанс поборотися за перемогу, тому що в неділю на гонщиків очікує більш коротка дистанція.

Але так сталося, що фінський пілот ще трохи поступився лідеру гонки. На повторному проїзді по легендарному допу Ouninpohja він програв дорогоцінні шість секунд - це не те, на що він розраховував. Навіть якщо не враховувати вчорашній прокол, Ярі-Матті в цілому виглядає гірше за лідера гонки.

А ось боротьба за третє місце триває. Головним "винуватцем" цього є Отт Тянак, який переживає злети та падіння. Він і сьогодні був одним з найшвидших в ралійному каналі. Якби не його цілий ряд проблем, то він думав би не про Топ-3, а про перемогу.

Прокол на першій суботній секції відкинув його на восьме місце, проте на повторному колі він вже минув всі негаразди та помітно наблизився до подіуму. Так, він був явно швидше за головних претендентів на Топ-3. В тому числі і за Крейга Бріна, який сенсаційно посідає третю сходинку.

Естонський пілот на чотирьох спецділянках відіграв у нього майже 15 секунд та програє тепер лише 11.5 секунди! У Тянака є ще більше 30-ти кілометрів у неділю, щоб спробувати проскочити на третє місце.

При цьому зберігають шанси на подіум і переслідувачі Бріна та Тянака. Тьєррі Ньовілль програє естонцю 6.4 секунди, а в недалекій відстані також знаходяться Хейден Паддон та Мадс Остберг.