Ралі Фінляндія. Мік святкує другу перемогу в сезоні

В останній день гонки британському пілоту залишалося лише доїхати до фінішу без великих пригод - з цим завданням він впорався, залишивши позаду Ярі-Матті Латвалу.

Кріс Мік став переможцем Ралі Фінляндії та увійшов до маленького переліку гонщиків з не Скандинавії та першим британцем, який переміг на фінському етапі WRC. Головним конкурентом британця був Ярі-Матті Латвала, який в останній день відіграв лише лічені секунди.

На останній день організатори підготували лише чотири спецділянки маленької довжини. Тому особливих шансів у Латвали на перше підсумкове місце майже не було. Фінський пілот за чотири допи встиг відіграти лише 40.

Боротьба за третє місце була набагато гострішою. Перед початком дня Крейг Брін випереджав Отта Тянака на дев'ять секунд. Швидкість естонця, який пережив чимало проблем в гонці, дозволяла йому поборотися за подіум.

І справді, вже на першій спецділянці дня Отт відіграв половину свого відставання і сподівався продовжити у тому ж стилі. Але йому знову не пощастило. На цей раз він не обмежився невеликою помилкою чи проколом - йому довелося взагалі завершити боротьбу на СД22!

Головним переслідувачем Бріна на двох останніх спецділянках був Тьєррі Ньовілль. За підсумками СД22 він поступався ірландцю 6.6 секунд. Але Брін витримав тиск від більш досвідченого бельгійця та вперше фінішував на подіумі WRC: на фініші він навіть заплакав через бурхливі емоції та надзвичайний довгостроковий шлях до цього успіху.

На Power Stage, який закривав програму Ралі Фінляндія, найкращими були пілоти Hyundai. Тьєррі Ньовілль випередив Хейдена Паддона на 1.1 сек. Ця боротьба також була важлива для визначення підсумкового четвертого місця: бельгієць виявився швидшим лише на 2.3 секунди! А третім на заключній спецділянці став Ярі-Матті Латвала.