Ралі Аргентина: Ньовілль виграв гонку, Ож'є зменшив втрати

28 квіт. 2019 р., 16:22

Тьєррі Ньовілль здобув другу перемогу поспіль та збільшив перевагу над Себастьяном Ож'є до десяти очок.

Фінальний день Ралі Аргентина складався з проїзду по трьом спецділянкам. Проте вболівальники могли "забути" про боротьбу за перемогу, оскільки у Тьєррі Ньовілля була шалена перевага над конкурентами.

На другому місці перебував його напарник Андреас Міккельсен, який більше року не був на подіумі! Хіба можна було очікувати, що гонщики Hyundai будуть ризикувати чудовим результатом - як для команди, так і для себе особисто?

Єдиною інтригою була боротьба за третє місце. За ніч у топ-3 піднявся Себастьян Ож'є, який скористався тим, що Кріса Міка оштрафували за зрізку дистанції у суботу. Їх розділяв Дані Сордо, тому на третє місце претендували одразу троє.

Втім, Сордо дуже швидко відклеївся від пари Ож'є-Мік. Британець зранку поїхав дуже швидко та майже наздогнав француза за підсумками СД16. А на наступній спецділянці британець випередив чинного чемпіона та рушив на Power Stage із перевагою в 5,2 секунди. Ож'є скаржився на те, що просто не може більше вичавити зі своєї машини, проте у нього залишалися шанси відігратися на фінальній спецділянці. А Сордо пропустив вперед ще й Ярі-Матті Латвалу та відкотився на п'яту позицію.

Першим на Power Stage "вістрілив" якраз Латвала, який покращив час Сордо та Отта Тянака на декілька секунд. Проте запасу йому не вистачило. Ож'є, який подолав СД слідом за фіном, випередив його на 0,1 секунди.

Після Себастьяна мали фінішувати три лідери гонки. Мік мав всі шанси втриматися на подіумі, але йому завадив повільний прокол. На СД18 британець програв Ож'є 6,6 секунди, що було достатньо для втрати подіуму!

Слідом фінішував Міккельсен, проте він не ризикував та не втручався у розіграш додаткових очок. Ньовілль проїхав швидше, проте не дуже ризикував. Він поступився Ож'є та Латвалі та заробив ще три бали до своїх 25 за перемогу в гонці.

Попри не дуже вдалий етап, Ож'є на фінальній спецділянці скоротив втрати: він піднявся на третє місце та заробив ще 5 очок за Power Stage. Таким чином, його відставання від Ньовілля у чемпіонаті зросло лише до 10 очок.

Тянак фінішував восьмим та заробив додатковий бал на Power Stage.