Ралі Аргентина: Тянак - три з трьох

Дмитро Левчук
Автор: Дмитро Левчук
27 квіт. 2018 р., 20:38

На другому колі Отт Тянак виграв всі три спецділянки та збільшив свою перевагу над найближчими конкурентами.

Тянак дуже вдало провів перше п’ятничне коло. Попри прикрий розворот на СД2, він швидко відігрався та перед повторним проїздом по трьох спецділянкам випереджав Андреаса Міккельсена на 0,8 секунди.

Ця боротьба мала продовжитися на другому колі, але вона тривала дуже недовго. На СД6 Міккельсен спіймав прокол, через який втратив 40 секунд, а також опинився аж на восьмій позиції в загальному заліку гонки.

Андреас Міккельсен, Андерс Егер, Hyundai i20 WRC, Hyundai Motorsport

У свою чергу Тянак продовжив їхати дуже швидко, а головне - зберігав стабільність та уникав помилок на жорсткій аргентинській трасі.

Головним суперником Тянака став Кріс Мік, який на першому колі втратив трохи часу через прокол, але британець визнав те, що естонець просто швидше за нього.

Кріс Мік, Пол Нейгл, Citroën C3 WRC, Citroën World Rally Team

За підсумками першого дня Тянак випереджає Міка на 22,7 секунди - достатньо багато, проте Отту ще нічого не гарантовано.

А ось боротьба за третє місце загострилася. Зранку Себастьян Ож’є їхав досить швидко, проте на другому колі йому значно більше завадила перша стартова позиція, через що він чистив трасу для суперників. Француз навіть прямо сказав, що вже не атакує в повну силу та намагатиметься повернутися до боротьби в суботу, коли матиме кращі умови.

Ож’є на другому п’ятничному колі пропустив уперед Тьєррі Ньовілля та Дані Сордо. Дует Hyundai йде дуже щільно: бельгієць випереджає напарника лише на 0,9 секунди. При цьому пара небагато програє Міку, та й Ож’є відстав від них не набагато.