Ралі Чилі: Тянак втримав лідерство, лідер сезону припинив боротьбу

11 трав. 2019 р., 15:31

Отт Тянак залишився лідером гонки за підсумками першого суботнього кола, але головні новини надійшли від Тьєррі Ньовілля, який припинив боротьбу.

На початку другого дня гонки у Тянака була серйозна перевага над переслідувачами. Найближчим із них був Себастьян Ож'є, який програвав 22 секунди, проте французу треба було постаратися, щоб залишити за спиною Ярі-Матті Латвалу та Тьєррі Ньовілля, які програвали йому шість та сім секунд відповідно.

Лідер чемпіонату Ньовілль одразу взявся за справу. На першій спецділянці дня СД7 він став найкращим. Він не лише випередив Латвалу, але й скоротив відставання від Ож'є до двох секунд.

Якщо у Тянака на СД7 все було гаразд, оскільки він програв Ньовіллю лише 0,4 секунди, то у його напарників були великі проблеми: Латвала втратив майже 20 секунд, а Кріса Міка перекинуло, хоча він продовжив боротьбу після затримки у шість хвилин.

У боротьбі за подіум все змінилося на наступній СД, на якій Ньовілль помилився: він розтрощив машину, яка перегородила трасу, через що на трасі з'явилися червоні прапори. Спецділянку несподівано виграв Себастьян Льоб, а Тянак з Ож'є, почуваючись вільно, проїхали у відносно спокійному темпі.

На СД9 переможцем став Тянак, а Льоб цього разу став "лише" другим. Але важливіше те, що пілот Hyundai впритул наблизився до Латвали, якому за підсумками кола програє лише 1,1 секунди. І якщо француз не переслідує великої особистої мети, то для боротьби Hyundai з Toyota ця дуель має дуже вагоме значення.

За підсумками кола Тянак збільшив перевагу над Ож'є до 34 секунд. У свою чергу, пілот Citroen випереджає Латвалу на 16 секунд.