Ралі Уельс: Тянак впевнено очолив гонку у ранок п'ятниці

Дмитро Левчук
Автор: Дмитро Левчук
5 жовт. 2018 р., 09:26

Переможець трьох попередніх етапів WRC Отт Тянак на Toyota знову вийшов уперед - цього разу на слизьких британських доріжках.

Британія зустріла гонщиків своєю фірмовою погодою: перед стартом гонки пройшов дощ, який не лише намочив трасу, але й в деяких місцях вона перетворилася на багнюку. Загалом, нічого дивного для Уельсу.

Від таких умов мав виграти лідер чемпіонату Тьєррі Ньовілль. Добре відомо, що той, хто стартує на вологому гравії, має їхати швидше за переслідувачів. Проте це було не так.

Лідери чемпіонату Ньовілль, Отт Тянак та Себастьян Ож’є стартували один за одним. Найшвидшим на першій секції гонки був естонський пілот, який виграв три попередні етапи і, мабуть що, залюбки продовжив би цю серію.

Себастьян Ож'є, M-Sport Ford WRT, Тьєррі Ньовілль, Hyundai Motorsport

У четвер відбулася коротка глядацька спецділянка, де фаворити стримували себе, але вже на СД2 Тянак вийшов на повні оберти. На 7,67-кілометровій дистанції він виграв 1,1 секунди у Ож’є та 1,9 у Ньовілля, проте на довшій дистанції мав більшу перевагу.

Так, після СД3 найближчим конкурентом Тянак став Елфін Еванс, який випередив напарника Ож’є. Окрім того, на четверту позицію піднявся ще один пілот M-Sport Ford Теему Сунінен. А Ньовілль пропустив уперед ще й Крейга Бріна, тому був лише шостим із відставанням 15 секунд від Тянака.