Тур де Корс: Ож'є виграв гонку та збільшив перевагу у чемпіонаті

Себастьян Ож'є без особливих проблем довів справу до перемоги на Ралі Франція.

Себастьян Ож'є, Жюльєн Інграссія, M-Sport Ford WRT Ford Fiesta WRC
Тьєррі Ньовілль, Ніколя Жильсуль, Hyundai Motorsport Hyundai i20 Coupe WRC
Отт Тянак, Мартін Ярвеоя, Toyota Gazoo Racing WRT Toyota Yaris WRC
Кріс Мік, Пол Нейгл, Citroën World Rally Team Citroën C3 WRC

Перед стартом недільних спецділянок Себастьян Ож'є на Ford Fiesta випереджав найближчого конкурента Отта Тянака на Toyota Yaris на 44 секунди. Гонщикам залишалося подолати лише дві СД, але попри те, що перша з них була завдовжки 55 кілометрів, французькому пілоту залишалося завершити гонку у спокійному темпі, щоб гарантувати собі перемогу.

Прогнозовано Ож'є не був найшвидшим на СД11, яка відкривала недільну програму. Переможцем на спецділянці став Тянак, який за підсумками суботніх допів випереджав Тьєррі Ньовілля на Hyundai i20 Coupe лише на 0,1 секунди. Пілоти продовжили відчайдушну боротьбу за друге місце, але естонець виявився значно швидшим - він виграв 13 секунд у головного конкурента.

Есапекка Лаппі на Toyota Yaris перед СД11 також зберігав шанси на друге місце, оскільки програвав лише десять секунд, проте на довгій спецділянці він спіймав прокол, змушений був зупинятися для заміни колеса та втратив трохи менше двох хвилин.

Таким чином, перед стартом Power Stage майже визначилося становище у групі лідерів. На фінальній 16-кілометровій спецділянці навряд чи можна було відіграти багато часу, але можна було поборотися за додаткові очки, які мала заробити найкраща п'ятірка на цій спецділянці.

На Power Stage дуже гарна спроба вдалася Лаппі, який попри помилку продовжив їхати у шаленому темпі. Йому вдалося випередити навіть Себастьяна Льоба та Кріса Міка, але після цього боротьбу розпочали головні фаворити гонки.

Несподівано проблеми виникли у Ньовілля. Було чутно, як на його Hyundai неправильно працював двигун, через що він втратив майже півхвилини. За очки на Power Stage він не мав шансів поборотися, проте бельгієць зрештою втримав третю позицію у загальному заліку.

Отт Тянак хоча й уникнув подібних проблем, але все одно був не дуже швидким - він програв Льобу та Міку. І, нарешті, останнім на Power Stage був Ож'є. Француз також не зумів випередити Лаппі та Льоба, проте формально опинився попереду Міка, якого випередив менш ніж на 0,1 секунди на Power Stage.

Таким чином, Ож'є додав три очки до своїх 25 за перемогу в гонці і збільшив перевагу над Ньовіллем до 17 очок у чемпіонаті.