WRC Франція. Ож'є домінує на рідній землі

Лідер Чемпіонату світу з ралі 2016 року не залишає своїм конкурентам жодного шансу на перемогу перед фінальним днем.

Себастьян Ож'є своє головне завдання на Тур де Корс виконав ще вчора. Завдяки чотирьом перемогам на п'ятничних спецділянках він здобув 45-секундну перевагу над Тьєррі Ньовіллем, найближчим суперником, тому вже в суботу міг виступати у спокійному темпі.

Французький пілот знову вдало впорався із завданням. Він не гнався за перемогами на спецділянках, хоча дуже знижувати темп йому також було не варто. Тому Ож'є за часами на допах залишався близьким до суперників, а стабільність дозволила йому навіть трохи збільшити перевагу.

Боротьба за друге місце та подіум була більш запеклою. До неї міг приєднатися і Кріс Мік, який вчора через прокол відкотився за межі Топ-10. Справа в тому, що саме пілот Citroen виграв СД5, яка відкривала суботню програму. Причому, на 53-кілометровому допі він виграв цілих 20 секунд у Ож'є, а у інших - ще більше.

Але вже на СД6 Мік завершив боротьбу - помилка коштувала йому значних ушкоджень. Тому переслідувачі Ож'є могли зосередитись на очній боротьбі - і тут Тьєррі Ньовілль витримав напругу та зберігає за собою другу позицію.

Андреас Міккельсен розпочав день у дуже високому темпі, проте зусиль вистачило лише на перше суботнє коло. На повторному проїзді по двом спецділянкам Ньовілль поїхав значно швидше та відірвався від головного конкурента: перед фінальним днем він випереджає Міккельсена на 21 секунду.

Проте, норвежець має всі шанси на подіум. Ярі-Матті Латвала у другий день не зумів втримати його темп та потроху відставав від Андреаса. За підсумками дня, фін програє йому більше півхвилини.

На п'ятій позиції йде Крейг Брін, а слідом за ним - Хейден Паддон та Дані Сордо. Іспанець після вчорашнього проколу колеса трохи відігрався і навіть має шанси ще покращити позицію, бо програє новозеландцю лише 21 секунду.