WRC Франція. Ож'є незупинний на Корсиці

На перших двох спецділянках Тур де Корс Себастьян Ож'є виявився найшвидшим, завдяки чому здобув солідну перевагу над конкурентами.

Тур де Корс - незвична гонка в календарі Чемпіонату світу з ралі. Організатори підготували лише десять спецділянок, але всі вони - дуже довгі. Всього гонщикам за три дні треба буде проїхати 390 кілометрів, а це означає, що середня довжина допів складає майже 40 кілометрів!

Перший день також не обіцяє легкої прогулянки. У п'ятницю дистанція розділилася на дві секції по дві спецділянки кожна: перший доп - 49 км, другий - 29 км! Саме тому від гонщиків на хвилястій трасі потрібна була не лише майстерність, але й витримка - серед сотень поворотів легко було знайти місце для помилки.

Але Себастьян Ож'є поки уникає всіх негараздів. Якщо на гравійних етапах він страждав через невигідну стартову позицію, то на асфальті Корсики виступає дуже впевнено. З ним можуть посперечатися хіба що спеціалісти з їзди по такому покриттю на чолі з Крісом Міком, Дані Сордо та Тьєррі Ньовіллем, проте й вони програють вже досить багато.

Цікаво, що на більш довгій спецділянці Ож'є здобув меншу перевагу, ніж на другій. На СД1 він випередив Міка більше, ніж на чотири секунди, а на СД2 виграв у Ньовілля майже дев'ять секунд. Як бачимо, перевагою Себастьяна є й те, що у нього немає постійного переслідувача - претенденти на подіум ведуть запеклу боротьбу між собою.

Поки що другим йде Кріс Мік, який програє Ож'є 14.7 секунди. Третій - Тьєррі Ньовілль (+17,5 с), четвертий - Дані Сордо (18.9 с). Що стосується інших гонщиків, то поки що вони не можуть нав'язати справжню боротьбу лідерам. Навіть Андреас Міккельсен та Ярі-Матті Латвала, які несподівано пропустили вперед Хейдена Паддона, який наразі п'ятий (+29.7 с від Ож'є).