WRC Франція. Спокійна перемога Ож'є

Себастьян Ож'є впевнено фінішував на Тур де Корс та здобув заслужену перемогу.

На останній день Тур де Корс організатори гонки підготували лише дві спецділянки, проте їхня довжина знову вражала. Перший доп - 53.78 кілометри, а другий був підлаштований під формат Power Stage - 10.42 км.

Себастьяну Ож'є на такій дистанції залишалося лише спокійно доїхати до фінішу. Але він має бути радий, що раніше величезних проблем в гонці зазнав Кріс Мік. Британець зловив прокол у п'ятницю, а в суботу зійшов на другій спецділянці. Тому він не був претендентом на перемогу, але він їхав у вражаючому темпі.

У той час як лідери просто зосередилися на спокійному виступі, Мік проїхав на максимумі та на найдовшій спецділянці гонки виграв більше півхвилини у конкурентів: у найближчого суперника Хейдена Паддона 35 секунд, а у лідера гонки Ож'є - 44 секунди! Але для розподілу місць в Топ-10 це не мало жодного значення.

Тому більше всього цікавила боротьба на фінальному Power Stage, де розігрувались додаткові залікові бали. Там знову найкращим став Кріс Мік, Андреас Міккельсен був другим, а переможець Тур де Корс Себастьян Ож'є - третім.

Ож'є виграв гонку з перевагою у 46 секунд над Тьєррі Ньовіллем, далі у Топ-10 були Міккельсен, Латвала, Брін, Паддон, Сордо, Камійі, Остберг та Тянак.