WRC в Італії: Ож'є втримався попереду Ньовілля після суботи

Алістер Ліндсі
Автор: Алістер Ліндсі , Writer
9 черв. 2018 р., 17:15

Перед фінальним днем Ралі Сардинія відрив Себастьяна Ож'є від Тьєррі Ньовілля становить всього 3,9 секунди.

Ярі-Матті Латвала, Toyota Gazoo Racing WRT Toyota Yaris WRC
Себастьян Ож'є, M-Sport Ford WRT
Себастьян Ож'є, Жюльєн Інграссія, M-Sport Ford WRT Ford Fiesta WRC

Перед денною суботньою секцією Ралі Сардинія розрив між Ож'є та Ньовіллем дорівнював 4,9 секунди. На першій денній спецділянці Ож'є ненадовго заглух на старті і втратив ще дві секунди.

Однак на другому допі Ньовілль отримав повільний прокол і програв Ож'є відразу чотири секунди. Втім, бельгієць виграв 15-й і 16-й допи, що закривали програму дня, в результаті чого наблизився до свого суперника на відстань 3,9 секунди.

Напарники по Toyota Ярі-Матті Латвала і Есапекка Лаппі, як і раніше, ведуть бій за третє місце. Після суботи між ними лише 5,3 секунди. Латвала обрав обережний підхід днем у суботу, намагаючись не наїжджати на камені, які можуть призвести до проколу.

Лаппі ж, навпаки, атакував і потихеньку наближався до Латвали. Однак на заключній спецділянці дня Латвала все ж додав, відіграв у Лаппі 3,7 секунди і закріпився на третьому місці.

Цікаво, що на пункт контролю часу, розташований після фінішу спецділянки, Латвала прибув на повній швидкості. При цьому гонщик не став скидати оберти мотора, ухилився від спілкування з ТБ-бригадою і швидко поїхав далі.

Хейден Паддон залишається п'ятим. Його відрив від Мадса Остберга становить 2,1 секунди. Паддон ризикнув і взяв із собою на одне запасне колесо менше, ніж Остберг, щоб полегшити машину, а також вибрав м'які шини. Втім, обидва ці рішення надали вельми незначного впливу на розклад сил у цій дуелі.

Крейг Брін іде сьомим, більше хвилини поступаючись Остбергу. Лідер категорії WRC2 Ян Копецкі зберігає восьме місце, випереджаючи Мартіна Прокопа.

Отт Тянак закінчив суботу десятим, незважаючи на прокол, що змусив його зупинитися на трасі і замінити колесо.