WSBK, Імола: Калінін закінчив гонку аварією у боротьбі за подіум

Автор: Марія Галата
13 трав. 2018 р., 14:12

Микита Калінін потрапив у жорстку аварію на початку третього кола під час боротьби у топ-5 після контакту із суперником. Гонку виграла Анна Корраско та стала першою дівчиною-лідером чемпіонату світу FIM.

Гонку Калінін починав із п’ятого місця, але після першого повороту був другим. Більшу частину початкового кола він їхав другим і третім, опустившись на п’яту позицію перед останніми поворотами.

На другому колі одесит був четвертим, але на початку третього втратив дві позиції.

Гонка закінчились для одесита у першому повороті третього кола жорсткою аварією. Після контакту з Мануелем Бастанеллі, який зачепив мотоцикл Калініна, останній вилетів з траси на великій швидкості та кілька разів вдарився у захисний бар’єр. Його одразу доставили до клініки, де його обстежують лікарі. Під час падіння Микита отримав сильний удар головою, але залишався у свідомості.

Зараз Калінін перебуває у лікарні в Імолі. Після первісного обстеження у нього виявили травму голови, ноги та гомілкового суглобу і чисельні забиття.

Гонку класу Суперспорт-300 в Імолі блискуче виграла Анна Корраско. Володарка поулу домінувала весь вікенд і перемогла, проїхавши її першою від прапора до прапора. Вона відірвалась від пелетону за старту та після першого кола була більше ніж на дві секунди попереду решти гонщиків. Усі 11 кіл вона проїхала наодинці, фінішувала з перевагою майже 14 секунд і здобула другу перемогу у класі Суперспорт-300.

За два місця на подіуму на останніх колах боролись вісім пілотів. Скотт Дероу був другим, але впав перед заключним поворотом. На фінішній прямій Борю Санчеса (Kawasaki) випередив Кевін Сабатуччі (Yamaha). Але на друге місце на подіумі піднявся Санчес. Сабатуччі став третім – через порушення меж траси його покарали втратою однієї позиції.

Вперше в історії чемпіонатів світу FIM лідером чемпіонату стала дівчина Анна Караско. На її рахунку 48 очок, вона на три бали випереджає свого найближчого суперника Люка Грюнвальда. Скотт Дероу (Kawasaki) та Гленн Ван Страален мають по 36 очок і посідають третє та четверте місця відповідно.

Калінін після аварії на третьому етапі та фінішу без очок опустився на восьму позицію у турнірній таблиці з 23-ма балами. Бажаємо скорішого одужання українському спортсмену. Поки не відомо, чи зможе взяти участь у наступному етапі світового Супербайку, який пройде через два тижні 23-25 травня у Британії на Донінгтон Парку.

WSBK, Імола: Рей та Kawasaki здобули дубль у другій гонці вікенду

Відео: аварія Калініна на чемпіонаті світу в Імолі