WSBK, Херес: Михальчик стартуватиме з другого ряду у заключній гонці сезону

Під час фінального вікенду класу Суперсток-1000 у Хересі Ілля Михальчик бореться за перші позиції. У кваліфікації, яку зупинили червоним прапором, він став шостим, хоча перед цим упевнено тримався у топ-3 і піднімався на перше місце.

За підсумком перших двох практик іспанського етапу Михальчик став третім. Протягом другого тренування він піднімався на першу позицію, що підтверджувало конкурентоспроможність українського гонщика.

Ранішню третю практику було перенесено на вечір через сильний туман. Ввечері температура була нижчою, тому майже жоден із гонщиків не зміг поліпшити найкращі часи швидких кіл першого дня.

У заключній практиці Ілля став десятим із часом 1.44,015. Його час був на 0,758 секунди повільніше за результат Флоріана Маріно, який проїхав найшвидше коло FP3.

Кваліфікація почалась о 16:45 за місцевим часом, майже на годину пізніше звичного розкладу.

Після розігрівочного кола Михальчик із часом 1.43,596 очолив сесію. Хоча утриматись на першому місці киянину не вдалося, з наступною спробою він покращив час свого кола майже на півсекунди і до середини сесії поступився лише трьом суперникам.

Коли минула половина заїзду, Ілля повернувся до боксів на піт-стоп. Поки він готувався до заключного виїзду, його результат погіршився до шостого.

Під кінець кваліфікації він знову повернувся на третє місце з часом 1.42,641, знявши з кола ще раз близько половини секунди.

За кілька хвилин до кінця сесію зупинили червоним прапором через аварію Гленна Скотта. Було вирішено не відновлювати кваліфікацію. На цей момент Михальчик готувався до останнього залікового кола, але, на жаль, не встиг його проїхати.

Володарем поула став Маркус Райтенбергер із часом 1.42,113. Ілля поступився найшвидшому гонщику 0,528 секунди.

Отже, у неділю Михальчик стартуватиме шостим. Це найкращий результат кваліфікації цього року. Раніше йому вдавалось закінчувати боротьбу за місце на стартовій решітці восьмим – в Арагоні та на Маньї-Курі.

Темп, який демонструє киянин протягом двох днів у Хересі, дає усі підстави розраховувати на гарну гонку і місце у топ-5. Можливо, йому вдасться завершити сезон-2017 на подіумі.

Фінальна гонка класу Суперсток-1000 стартуватиме у неділю о 16:15.