WSBK, Херес: Калінін боротиметься за десяте місце у чемпіонаті

Автор: Марія Галата , редактор
21 жовт. 2017 р., 16:10

В останній кваліфікації сезону-2017 світового Суперспорт-300 Микита Калінін став 14-м. У недільній гонці він намагатиметься здобути якомога більше очок, щоб завершити рік у топ-10.

Микита Калінін, MotoXracing

Цього вікенду проходить фінальний етап класу Суперспорт-300 світового Супербайку, в якому цього року змагається одесит Микита Калінін.

Зараз він посідає 11-ту позицію у турнірній таблиці і має на рахунку 40 очок. На початку сезону Калінін здобув перший і єдиний подіум – він фінішував третім в Імолі. На жаль, три з чотирьох перших гонок закінчились сходами через аварії.

У наступних чотирьох гонках його найкращим результатом було шосте місце на Лаузицринзі. Минулий вікенд він закінчив 14-м.

Херес – знайома для українського гонщика траса. На ній він намагатиметься випередити суперника Армандо Понтоно, який зараз посідає 10-те місце у турнірній таблиці і має лише на один бал більше.

У першій практиці Микита піднімався до сьомого місця, але у підсумку став 14-м. Його коло 1.57,654 було на 1,582 секунди гіршим за результат лідера сесії Альфонсо Копполи.

У другій половині заключного тренування Калініну вдалося поліпшити час свого кола, але решта суперників також прискорились. Хоча під час сесії він був 15-м, за підсумками дня одесит став 17-м за темпом із колом 1.57,628.

Найкращим в узагальненій таблиці за результатами двох практик став Омар Бонолі, який був найкращим у другому тренуванні. Калінін був на 1,860 секунди гіршим за лідера. Щоб посісти місце у першій десятці, яка автоматично проходила до другого Суперпоула, йому бракувало 0,480 секунди.

Боротьбу за місце на стартовій решітці одесит розпочав у суботу з першого Суперпоула. У середині сесії йому вдалося піднятися на четверте місце з результатом 1.57,086. Під кінець він поліпшив цей час майже на півсекунди.

У підсумку він завершив кваліфікацію четвертим на 1,094 секунди позаду Анни Караско, яка стала найшвидшою у першому Суперпоулі. Міка Перес, який став другим і також пройшов далі, був на 0,829 секунди швидшим.

Володарем поула класу Суперспорт-300 став Марк Гарсія з часом 1.54,947.

Отже, у недільній заключній гонці сезону Калінін стартуватиме 14-м. Його суперник Понтоно кваліфікувався гірше за одесита – італієць був 15-м і поступився одеситу 0,020 секунди.

Чи зможе Калінін завершити свій перший сезон у світовому Суперспорт-300, вирішиться завтра. Гонка стартуватиме о 15:20 за київським часом.