Перша чемпіонка світу Карраско хоче залишитись в ССП-300 та захистити титул

Автор: Lewis Duncan
Співавтор: José Manuel González Tamajón
Переклав: Марія Галата
14 жовт. 2018 р., 15:20

Ана Карраско розповіла Motorsport.com, що сподівається продовжити змагатись у чемпіонаті світу Суперспорт-300 у 2019 році, щоб захистити свій історичний титул.

Минулого місяця Карраско стала першою у світі дівчиною, яка виграла чемпіонат світу з кільцевих мотоперегонів після того, як здобула титул ССП-300 завдяки лише одному балу у драматичному фіналі на Маньї-Кур.

Поки майбутнє іспанки залишається неясним, але вона підтвердила, що «майже напевно» залишиться у Суперспорт- ще на один сезон.

«Я не можу сказати багато, тому що у нас досі остаточно нічого не вирішено», - сказала вона.

«Але моя мета – залишитись у світовому Супербайку, майже напевно ми проведемо ще один рік у Суперспорт-300».

Але Корраско вважає, що вона зможе бути «дуже швидкою», якщо їй доведеться перейти до класу Суперспорт-600, однак каже, що цей крок зараз буде «ризикованим» через неконкурентність поточного Kawasaki ZX-6R, який не виграв жодної гонки у проміжному класі з вересня минулого року, та можливі зміни у цій серії, які планує внести промоутер чемпіонату Dorna.

«Перейти до вищої категорії на даний момент трохи складно, тому що ССП - це категорія, яка зараз змінюється, тому ми, ймовірно, почекаємо рік.

Але головна мета - бути офіційним гонщиком Kawasaki. Я думаю, що зможу бути дуже швидкою і на шестисотці, але зараз Kawasaki знаходиться не на рівні перемоги у класі 600.

Згідно з інформацією, яку ми маємо від Dorna, вони думають внести зміни до цієї категорії, ми також не знаємо, чи буде у Kawasaki новий мотоцикл.

Отже, з огляду на це все, зараз переходити до вищої категорії трохи ризиковано, а я розумію, що хочу бути у категорії, де я маю матеріал для перемоги».

Корраско домінувала на початку сезону-2018, вигравши дві поспіль гонки - на Імолі, де вона стала першою жінкою, яка очолила чемпіонат світу з мотоперегонів, і на Донінгтон Парку.

Але численні коригування налаштувань продуктивності мотоциклів, які мали врівноважити межу обертів і вагу машин, змусили її ганятись із додатковою вагою на 14 кг більше, ніж її головні суперники. Керувати Kawasaki стало важче, і Карраско здобула лише 22 бали у другій половині року.

Вона визнала, що здобуття титулу виглядало «більш-менш легким» на початку року, але після змін регламенту заключні гонки стали «дуже складними».

«Це правда, початок був дуже гарним, і до середини сезону все виглядало більш-менш простим для перемоги у чемпіонаті. Але після зміни регламенту гонки ставали дуже складними.

Зміни були прогресивними, у другій гонці обмеження були знижені, але додаткову вагу залишили.

Потім вони знизили вагу та дозволили збільшити оберти, але на половину року вони залишили нас із меншими обертами і набагато більшою вагою.

Настав час, коли мотоцикл був не настільки конкурентним, його важко було підготувати, нам не вистачило прискорення, у нас було багато проблем».

WSBK, Ель Віллікум: з перемогою Рея у першій гонці Kawasaki виграв Кубок конструкторів

WSBK, Ель Віллікум: Рей виграв другу гонку вікенду