Подвійна перемога в Мізано Джонатана Рея

У другій гонці восьмого етапу Супербайку здобув перемогу Джонатан Рей, випередивши товариша по команді Тома Сайкса - ще один дубль для Kawasaki.

Зі старту, так само, як і у вчорашній гонці, Джонатан Рей вдало атакував в першому повороті товариша по команді Тома Сайкса, який стартував з поул-позиції. На деякий час Сайкс пропустив вперед Алекса Лоуса на Yamaha, але вже після другого повороту повернув собі позицію лідера, Рей став другим. Отже, події почали розгортатись по вчорашньому сценарію, з тією лише різницею, що першим сьогодні на протязі майже всієї гонки був Сайкс.

На першій хвилині німець Маркус Райтербергер не втримав свій BMW, через хайсайд він вилетів із сідла мотоцикла та впав на спину поза межами треку.

Після другого кола за дуетом Kawasaki третім йшов Алекса Лоус.

На третьому колі в 4-му повороті Чаз Девіс втратив контроль над передом свого Ducati і зніс Міхаєла ван дер Марка. Француз зміг повернутись на трек, а от британець був змушений зійти.

Пара Kawasaki почала віддалятись від інших пілотів вже після 5-го кола.

Випередивши Лоуса, третім за британцями став Давіде Джуліано на Ducati. Відставання від лідерів складало трохи більше 1,5 секунд. Позаду італійця на відстані близько 2 секунд був Форез, за ним на 5-му місці Лоус. Інші пілоти знаходились далеко позаду.

Лоренсо Савадорі, Алекс Лоус, Жорді Торрес і Нікі Хейден йшли щільною групою до самого кінця. Між ними постійно відбувалась боротьба зі зміною позицій.

До середини дистанції Джуліано скоротив відстань до лідерів гонки до 1,2 с, але не надовго. Ближче до останніх кіл пара Kawasaki збільшила відрив до 2 с, але відстань між ними зберігалась – менше половини секунди.

Форес зміг стати першим в своїй групі, і, посівши 4-те місце, почав наздоганяти Джуліано, відриваючись від суперників.

Коли до кінця залишалось 5 кіл, Рей зміг обійти Сайкса. Посівши перше місце, він одразу почав прискорюватись, збільшуючи відрив, щоб не надати товаришу по команді шансу для контратаки. Вже через 2 коли розрив між пілотами Kawasaki збільшився майже до секунди. Фінішував Рей першим і на 2,963 с раніше.

Отже, друга гонка в Мізано, і вдруге Джонатан Рей перший, а Том Сайкс другий.

Третє місце посів Давіде Джуліано – він перетнув фінішну лінію на 6.356 с пізніше Рея.

Іспанець Хаві Форес четвертий, італієць Лоренсо Савадорі п’ятий.

Нікі Хейден фінішував шостим, Жорді Торрес сьомим, а Алекс Лоус восьмим.

Ще один італієць Нікколо Канепа (Yamaha) фінішував дев’ятим.

Після аварії на початку Міхаєл ван дер Марк (Honda) зміг дістатися десятого місця.

На 10-му колі зійшов Леон Кам'єр (MV Agusta), а за 7 кіл до кінця - через механічну проблему Джанлука Віцціелло (Kawasaki).

Отже, не дивлячись на те, що траса в Мізано не зовсім підходить Kawasaki, британці здобули ще одну подвійну перемогу для японського виробника, який став безсуперечним лідером чемпіонату.