Презентовано програму участі єдиного українця у структурі світового Супербайка

Микита Калінін виступатиме у чемпіонаті Суперспорт-300 за підтримки спеціальної програми японського виробника R3 bLU cRU і боротиметься за місце в заводській команді Yamaha у чемпіонаті Суперспорт-600 сезону 2018 року.

Після двох років у наймолодшому кубку чемпіонату MotoGP Rookies Red Bull у 2016 році Микита змагатиметься у новому класі чемпіонату світу для 300-кубових мотоциклів - FIM Supersport 300 World Championship. Він виступатиме за італійську команду MotoXRasin на Yamaha YZF-R3 і матиме підтримку заводської Pata Yamaha.

Цього тижня 7 лютого у рамках офіційної презентації Yamaha Racing на прес-конференції Yamaha Motor Europe були представлені гонщики, чиї виступи у сезоні 2017 року на чемпіонаті світу Supersport 300 World Championship буде офіційно підтримувати Yamaha в рамках програми R3 bLU cRU.

У офіційному прес-релізі сказано, що в Європейській штаб-квартирі Yamaha Motor Racing в Лесмо в Італії були названі імена шести юнаків віком 15-19 років із Фінляндії, України, Італії, Франції, Нідерландів та Бразилії, які будуть представниками виробника в проекті Road Racing.

Юні гонщики були обрані, дякуючи своїй багатообіцяючий швидкості, таланту та прихильності до перегонів, яку вони продемонстрували своєю кар’єрою гонщиків до теперішнього часу. Саме завдяки пристрасті і відданості справі вони матимуть можливість розвиватись протягом сезону 2017 року за підтримки bLU cRU.

Серед 35-ти гонщиків чемпіонату Суперспорт-300 двадцять змагатимуться цього року на YZF-R3. Саме із цієї двадцяти були обрані Роберт Шотмен та Ензо Де Ла Вега із GRT Racing Team, Кімі Патова та Рензо Феррейра із Kallio Race System, Микита Калінін із Team Motoxracing та Альфонсо Коппола із SK Racing.

За програмою R3 bLU cRU усі вони отримують на сезон 2017 року спеціальний сервісний пакет, основна увага якого буде зосереджена на технічній та позатрековій допомозі спортсменам.

Крім боротьби за першість у чемпіонаті Суперспорт-300, вони конкуруватимуть один з одним. Той, хто стане переможцем у кінці сезону, буде нагороджений запрошенням до тренувального табору Masterclass наприкінці року, а також гарантовано отримає підтримку Yamaha Official WorldSSP Team для участі у FIM Europe Supersport Cup.

Одним з шести юніорів програми розвитку молодих пілотів Yamaha bLU cRU став українець Микита Калінін.

«Я дуже вдячний за цей шанс, - сказав Микита Калінін. - Заради такої можливості і я, і всі, хто мене підтримує, працювали кожного дня.

У Мілані я був разом із найкращими гонщиками Yamaha, і мені це досі здається нереальним. Мені ще потрібно багато чому навчитися. Робота з кращими фахівцями на найкращому мотоциклі повинна допомогти розкрити мій потенціал і поліпшити мої навички гонщика.

Моя мета - показати свій найкращий результат і домогтися прогресу, а участь у програмі Yamaha bLU cRU – лише перший крок в цьому напрямку».

Перша гонка чемпіонату Суперспорт-300 відбудеться у суботу 2-го квітня на іспанському треку Моторленд Арагон.

Як саме готується до нового сезону український мотогонщик ми розповімо у нашому наступному матеріалі.