Тести в Хересі, день 2: Савадорі поступився лише Рею

Тести в Хересі завершились найкращим результатом Джонатана Рея. Здивуванням цього дня стали друге місце Лоренцо Савадорі на Aprilia і четверте місце Марко Меландрі, який довів конкурентоспроможність Ducati.

Другий і останній день перших передсезонних тестів підтвердив, що Джонатан Рей не дарма став чемпіоном світу у 2016 році – ніхто так і не зміг випередити його. Не зважаючи на жахливу аварію у другій половині дня, найкращий час другого дня тестів в Хересі залишився за північним ірландцем. Його коло 1:39.809 виявилося на одну секунду повільніше результату його швидкого кола в листопаді минулого року.

Якщо першість чинного чемпіона світу вже сприймається звично, друге місце Лоренцо Савадорі стало сюрпризом. Гонщик Milwaukee поступився лише 0,111 с результату Рею. Вони вдвох стали єдиними гонщиками, яким вдалося подолати межу 1хв 40 с.

Другий гонщик Kawasaki Racing Team Том Сайкс посів лише третє місце на 0,410 с позаду свого товариша по команді.

Лише на 0,094 секунди відділили британця від Марко Меландрі (Aruba.it Racing – Ducati), четверта позиція якого також стала приємним здивуванням дня. Перші тести сезону 2017 року завершились дуже позитивно для італійця, який повернувся до чемпіонату світового Супербайку і одразу довів свою конкурентоспроможність на італійському мотоциклі.

Чаз Девіс, ще один гонщик Aruba.it Racing, який у другій половині минулогорічного сезону боровся із парою Kawasaki і не став срібним призером лише завдяки командній стратегії зелених, став останнім у топ-5 на 0,011 с позаду свого товариша по команді Меландрі.

Отже, Ducati продовжує залишатися головним суперником Kawasaki, і Меландрі підтвердив, що цього року італійці матимуть вже двох гонщиків, здатних боротися на трасах із Реєм та Сайксом.

Нікі Хейден на абсолютно новому Honda CBR1000RR Fireblade SP2 значно поліпшився у порівнянні із першим днем тестів, але все одно був на 0,739 с гірше швидкого кола переможця і посів лише шосте місце.

Позаду американця залишились Алекс Лоус на Yamaha і Хав'єр Форес на Ducati, які, в свою чергу, опинились попереду іншого гонщика на Fireblade Штефана Брадля.

Різниця між часами швидких кіл перших восьми гонщиків залишилась в межах однієї секунди.

Міхаєл ван дер Марк став останнім у першій десятці, випередивши новачка класу Ренді Крумменахер.

Отже, два тестових дні завершені, і команди вирушають до Портімао, де в суботу та неділю проходитимуть другі тести 2017 року.