Тести в Хересі, день 2: Савадорі поступився лише Рею

Автор: Марія Галата
26 січ. 2017 р., 18:34

Тести в Хересі завершились найкращим результатом Джонатана Рея. Здивуванням цього дня стали друге місце Лоренцо Савадорі на Aprilia і четверте місце Марко Меландрі, який довів конкурентоспроможність Ducati.

Джонатан Рей, Kawasaki
Лоренцо Савадорі, Milwaukee Aprilia World Superbike Team
Лоренцо Савадорі, Milwaukee Aprilia World Superbike Team, Юджин Лаверті, Milwaukee Aprilia World Superbike Team
Жорді Торрес, Althea BMW Racing

Другий і останній день перших передсезонних тестів підтвердив, що Джонатан Рей не дарма став чемпіоном світу у 2016 році – ніхто так і не зміг випередити його. Не зважаючи на жахливу аварію у другій половині дня, найкращий час другого дня тестів в Хересі залишився за північним ірландцем. Його коло 1:39.809 виявилося на одну секунду повільніше результату його швидкого кола в листопаді минулого року.

Якщо першість чинного чемпіона світу вже сприймається звично, друге місце Лоренцо Савадорі стало сюрпризом. Гонщик Milwaukee поступився лише 0,111 с результату Рею. Вони вдвох стали єдиними гонщиками, яким вдалося подолати межу 1хв 40 с.

Другий гонщик Kawasaki Racing Team Том Сайкс посів лише третє місце на 0,410 с позаду свого товариша по команді.

Лише на 0,094 секунди відділили британця від Марко Меландрі (Aruba.it Racing – Ducati), четверта позиція якого також стала приємним здивуванням дня. Перші тести сезону 2017 року завершились дуже позитивно для італійця, який повернувся до чемпіонату світового Супербайку і одразу довів свою конкурентоспроможність на італійському мотоциклі.

Чаз Девіс, ще один гонщик Aruba.it Racing, який у другій половині минулогорічного сезону боровся із парою Kawasaki і не став срібним призером лише завдяки командній стратегії зелених, став останнім у топ-5 на 0,011 с позаду свого товариша по команді Меландрі.

Отже, Ducati продовжує залишатися головним суперником Kawasaki, і Меландрі підтвердив, що цього року італійці матимуть вже двох гонщиків, здатних боротися на трасах із Реєм та Сайксом.

Нікі Хейден на абсолютно новому Honda CBR1000RR Fireblade SP2 значно поліпшився у порівнянні із першим днем тестів, але все одно був на 0,739 с гірше швидкого кола переможця і посів лише шосте місце.

Позаду американця залишились Алекс Лоус на Yamaha і Хав'єр Форес на Ducati, які, в свою чергу, опинились попереду іншого гонщика на Fireblade Штефана Брадля.

Різниця між часами швидких кіл перших восьми гонщиків залишилась в межах однієї секунди.

Міхаєл ван дер Марк став останнім у першій десятці, випередивши новачка класу Ренді Крумменахер.

Отже, два тестових дні завершені, і команди вирушають до Портімао, де в суботу та неділю проходитимуть другі тести 2017 року.