WSBK, Алгарві: Лаверті на Aprilia став володарем поулу з рекордом траси

Автор: Марія Галата
15 вер. 2018 р., 10:35

Юджин Лаверті випередив у другому Суперпоулі чинного чемпіона та лідера чемпіонату Джонатана Рея і стартуватиме у суботній першій гонці вікенду з поул-позиції, встановивши новий рекорд траси Портімао.

У першому Суперпоулі найкращими стали Лоренцо Савадорі (Milwaukee Aprilia) та Лоріс Баз (GULF ALTHEA BMW Racing Team). Саме вони продовжили боротьбу у другому сегменті кваліфікації.

За перші дві позиції боролись також Леон Кам’єр (Red Bull Honda World Superbike Team) та Чаз Девіс (Aruba.it Racing - Ducati), але їхніми остаточними результатами стали третє та четверте місця у першій кваліфікаційній сесії, яка відповідає 13-му та 14-му відповідно місцям на стартовій решітці у суботній першій гонці португальського вікенду.

Другий Суперпоул

На початку другого Суперпоулу протокол очолював Савадорі. З 1.41,387 він на десяту був швидшим за Юджина Лаверті (Milwaukee Aprilia) та Джонатана Рея (Kawasaki Racing Team WorldSBK) на другій та третій позиціях відповідно з однаковими результатами.

На другому вирішальному виїзді гонщики буди швидшими. Рей отримав найкращий час кола, але його майже одразу випередив Лаверті.

Гонщик Aprilia став володарем поулу, який став четвертим у його кар’єрі. Крім того його коло 1.40,705 стало новим рекордом траси Портімао.

Рей почне першу гонку другим попереду Марко Меландрі (Aruba.it Racing – Ducati) на третій позиції.

Четвертим у другому Суперпоулі став ще один гонщик Aprilia Лоренцо Савадорі. Поруч із ним на другому ряді стартової решітки будуть Міхаел ван дер Марк (Pata Yamaha Official WorldSBK Team) та Том Сайкс (Kawasaki Racing Team WorldSBK).

Сьомим став Хав’єр Форес (Barni Racing Team - Ducati), восьмим Лоріс Баз. Гонщик BMW зробив у другій кваліфікації лише два залікових кола наприкінці сесії, більшу частину якої залишався у боксах.

Дев’яте місце посів Хорді Торрес (MV Agusta Reparto Corse), десяте Топрак Разгатліоглу (Kawasaki Puccetti Racing), 11-те Мікаель Рубен Рінальді (Aruba.it Racing - Junior Team).

Алекс Лоус (Pata Yamaha Official WorldSBK Team) зазнав аварії на вирішальній заключній спробі, з якою боровся за місце на третьому ряді. Він 12-й.

WSBK, Алгарві: найкращими у перший день стали Рей і Меландрі

WSBK, Алгарві: Рей виграв суботню гонку, володар поулу Лаверті впав на першому колі