WSBK, Арагон: Баутіста здобув дев’яту з дев’яти перемог сезону-2019

7 квіт. 2019 р., 12:54

Альваро Баутіста виграв третю гонку вікенду в Арагоні, залишившись непереможним у 2019 році. Джонатан Рей, попри старт із другого місця, вирвав другу позицію в Чаза Девіса лише перед фінішем.

Після другого місця у гонці Суперпоул Джонатан Рей (Kawasaki) отримав можливість стартувати з другого місця позаду Альваро Баутісти (Ducati). Зі старту другої гонки вікенду  він був другим – Баутіста залишився першим. Проте чинному чемпіону з перших хвилин довелось захищатись від атак Чаза Девіса (Ducati). Гонщик Ducati з самого початку випередив Алекса Лоуса (Yamaha), котрий невдало стартував із третього місця.

До боротьби у групі позаду лідера, котрий знову з перших кіл помітно відірвався від пелотону, долучився Леон Хеслем (Kawasaki) – на п’ятій позиції він атакував Лоуса.

Після перших кіл Девіс тримався другим, а от Рей опустився на четверте місце, поступившись Лоусу.

У середині дистанції спочатку Рей, а потім і Хеслем обійшли Лоуса, котрий став останнім у четвірці позаду лідера.

За шість кіл до фінішу Хеслем випередив Рея. Чинному чемпіону вдалось обігнати напарника лише через три кола, скориставшись помилкою останнього.

На початку заключного кола Рей після кількох атак обійшов Девіса, чим забезпечив собі друге місце на подіумі.

Баутіста знову став переможцем – він виграв всі дев’ять гонок сезону-2019. Цього разу його перевага була меншою – трохи менше семи секунд. Рей та Девіс, як і у суботу, посіли друге та третє місця відповідно.

Четвертим фінішував Хеслем, Лоус п’ятим.

У недільній гонці Юджин Лаверті (Team Goeleven - Ducati) не зміг їхати у темпі першої групи, але він був найкращим позаду неї на шостому місці, на якому і завершив заїзд.

Сьомим став Хорді Торрес (Pedercini Racing - Kawasaki), восьмим Міхаел ван дер Марк (Yamaha), дев’ятим Мікаель Рубен Рінальді  (BARNI Racing - Ducati). Останнім у першій десятці фінішував Сандро Кортезе  (GRT Yamaha).

Після дев'яти поспіль перемог Баутіста лідирує у чемпіонаті з 186 із 186 можливих балів. Друге місце у турнірній таблиці посідає чинний чемпіон Рей, в якого на 39 очок менше. Третій в особистому заліку Алекс Лоус із 100 очками, п'ятий його напарник ван ден Марк (79 очок). Чаз Девіс, товариш лідера чемпіонату по команді, посідає сьоме місце та має на 130 балів менше (56).

Наступний етап світового Супербайку пройде наступного тижня в Ассені.