WSBK, Арагон: одесит Калінін здобув перші очки у чемпіонаті світу ССП-300

7 квіт. 2019 р., 14:24

Першу гонку сезону-2019 Микита Калінін завершив 14-м після боротьби у групі лідерів протягом більшої частини заїзду та здобув перші два очки у чемпіонаті.

У недільній розминці Калінін зазнав аварії – першої цього сезону. Він не отримав пошкоджень при падінні, але повернутись на трасу не зміг. Він проїхав лише три кола, найкраще з яких -  2.09,962 - дозволило йому посісти 25-те місце з 36-ти можливих, на 2,682 секунди гірше найліпшого результату заключного тренування вікенду Яна Оле Яніга.

Калінін кваліфікувався 16-м та починав гонку з початку шостого ряду. Але на старті він зміг обійти кількох суперників, на першому колі він був десятий та очолював другу групу.

Пізніше Нік поступився двом суперникам та опустився на 13-те місце, але протягом двох кіл відновився до 11-го та почав наздоганяти групу лідерів.

Одесит боровся у першій групі пілотів, піднімався до дев’ятої позиції.

У середині гонки зазнала аварії чинна чемпіонка ССП-300 Ана Карраско, котра їхала перед Калініним. Після її сходу група лідерів зменшилась до семи пілотів. Нік знову опинився у другій, набагато чисельнішій групі, де втратив кілька позицій.

Боротись у другій групі було набагато складніше. Одесит піднімався до 11-го місця на останніх колах, але першу гонку сезону український гонщик завершив 14-м, на 3,392 секунди позаду переможця.

Переможцем гонки Суперспорт-300 в Арагоні став Міхаель Гонсалес (Kawasaki). Друге місце посів Юго де Канчеллic (Yamaha), третє Скотт Дероу (Kawasaki).

У першій гонці Калінін здобув два бали, з якими посів 14-те місце у чемпіонаті.

Наступна гонка класу Суперспорт-300 відбудеться через тиждень 14 квітня на трасі Ассен.

WSBK, Арагон: Баутіста здобув дев’яту з дев’яти перемог сезону-2019