WSBK, Арагон: у перший день Меландрі випередив Рея

Автор: Марія Галата
13 квіт. 2018 р., 16:40

П’ятничні заїзди проходили за змішаних умов. До другого Суперпоулу пройшла майже вся десятка найкращих гонщиків єдиної сухої другої практики. Переможцем за підсумками трьох практик став Меландрі, який на кілька сотих секунди випередив Рея.

Перша практика вікенду в Арагоні проходила за змішаних умов. Зазвичай суха траса була вкрита чисельними вологими плямами.

Протягом першої половини сесії лідирував Том Сайкс (Kawasaki Racing Team WorldSBK). Проте, за результатами першого тренування він став шостим.

Найшвидшим вранці з колом 2.02,298 став Джонатан Рей (Kawasaki Racing Team WorldSBK). Поганий стан траси не завадив йому більше ніж на півсекунди випередити Марко Меландрі (Aruba.it Racing-Ducati), який посів друге місце. Обидва вони випередили Леона Кам’єра (Red Bull Honda World Superbike Team). Британець був найкращим у другій половині заїзду, але опустився на третю позицію, на 0,092 секунди позаду італійця.

До початку другої практики сонце висушило трасу Арагону, і це дозволило гонщикам по-справжньому почати боротьбу за місце у другому Суперпоулі суботи.

Всі гонщики перевершили свої попередні найкращі часи FP1 на десять секунд або більше. Жорстка боротьба за перше місце тривала до останніх кіл.

Міхаел ван дер Марк (Pata Yamaha Official WorldSBK Team) був першим на початку цієї сесії, але потім поступився більш швидким гонщикам. Том Сайкс і Чаз Девіс (Aruba.it Racing - Ducati) також лідирували протягом деякого часу, але у підсумку стали третім і четвертим відповідно.

Другу практику виграв Меландрі завдяки з колом 1.50,652. Він також першим перетнув межу 1.51. Рею бракувало лише 0,039 секунди, що записати на свій рахунок перемогу у другій практиці – чинний чемпіон став другим у FP2.

Майже вся третя практика була дощовою, і це дозволило Меландрі утримати першість в узагальненій таблиці з результатами. Лише десяти гонщикам вдалося покращити свої попередні найкращі результати.

Сесія розпочалася за сухих умов, але через п'ятнадцять хвилин розпочався дощ. Він ставав все сильнішим і, врешті-решт, змусив усіх пілотів повернутись у бокси. Лише невелика група вирішила продовжити виїзди. Протягом останніх десяти хвилин на трасі був лише Лоріс Баз (GULF Althea BMW Racing Team).

Отже, до другого Суперпоулу пройшли майже всі десять найшвидших гонщиків другої практики.

Змін у першій четвірці не було - Меланді, Рей, Сайк і Девісом залишились на своїх позиціях.

П'яте місце в узагальненій таблиці з результатами посів Хорді Торрес (MV Agusta Reparto Corse), який був найкращим у третій практиці. Він випередив Алекса Лоуса (Pata Yamaha Official WorldSBK Team ), який також покращив свій час FP2 на 0,4 секунди.

Позаду нього на сьомій позиції залишився його товариш по команді Yamaha Міхаел ван дер Марк.

Найкращим та єдиним незалежним гонщиком у топ-10 став Хав'єр Форес (Barni Racing Team), хоча він і не зміг поліпшити свій результат FP2.

Кваліфікаційні заїзди розпочнуться у суботу о 11:30 за Києвом. Перша гонка вікенду стартуватиме о 14:00.