WSBK, Ассен: Рей виграв гонку, Девіс зійшов перед фінішем

Після тривалої боротьби Джонатан Рей випередив Чаза Девіса, який зійшов через технічні проблеми перед останнім колом. Том Сайкс та Марко Меландрі посіли друге та третє місця відповідно.

Джонатан Рей (Kawasaki Racing Team), який встановив найкращий час у другому Суперпоулі, стартував у суботній гонці з четвертого місця після отриманого штрафу за зіткнення з Чазом Девісом (Aruba.it Racing - Ducati ) у кінці кваліфікаційного заїзду.

Гонщик Ducati очолював гонку протягом майже усієї дистанції, але після тривалої боротьби Рей випередив його на заключних колах.

На жаль, Девіс був змушений зійти через технічні перед початком останнього кола. Невдача валлійця дозволила Тому Сайксу (Kawasaki Racing Team) посісти друге місце на подіумі, хоча старт-фінішну пряму він перетнув на 4,5 секунди позаду переможця Рея.

Марко Меландрі (Aruba.it Racing - Ducati ), який завершив гонку майже через 13 секунд після Сайкса, здобув третє місце на подіумі.

Четвертим став Хав'єр Форес (BARNI Racing Team Ducati), для якого цей результат поки найкращий у цьому сезоні. Лоренцо Савадорі (Milwaukee Aprilia) продовжив відмінні заїзди вікенду в Ассені та завершив суботню гонку п’ятим, що також було найкращим місцем італійця у 2017 році.

Найвищих рядків у поточному сезоні дісталися Штефан Брадль (Red Bull Honda World Superbike Team) та Роман Рамос (Team Kawasaki Go Eleven), які фінішували шостим та сьомим відповідно.

Останніми у топ-10 стали Леандро Меркадо (IODARacing Aprilia), Юджин Лаверті (Milwaukee Aprilia) та Леон Кам'єр (MV Agusta Reparto Corse).

Перша гонка в Нідерландах завершилась фінішами з нулями для обох гонщиків Pata Yamaha Official WorldSBK Team – спочатку на другому колі впав Міхаєл ван дер Марк, а пізніше у середині дистанції зазнав аварії Алекс Лоус.

Також через технічні проблеми зійшли Жорді Торрес (Althea BMW Racing Team) та Ріккардо Руссо (Guandalini Racing Yamaha).

Боротьба продовжиться у неділю. Друга гонка вікенду в Ассені почнеться о 14:00 за київським часом.