WSBK, Ассен: Калінін кваліфікувався сьомим

13 квіт. 2019 р., 11:53

Другу гонку сезону Нік Калінін почне з початку третього ряду – за підсумком двох кваліфікацій класу Суперспорт-300 він посів сьоме місце.

Третій сезон поспіль Калінін змагається у чемпіонаті світу у класі Суперспорт-300. Цього вікенду в Ассені проходить другий етап чемпіонату SSP-300.

Першу гонку 2019 року минулого тижня в Арагоні одесит завершив 14-м. Свій виступ в Ассені він почав впевненіше та сильніше.

Український гонщик знову змагався у групі «А», до якої увійшли 25 пілотів. В усіх сесіях перших двох днів він не залишав першої десятки.

У першій практиці Калінін посів четверте місце з 1.52,223, що було на 0,655 секунди гірше найкращого гонщика першого тренування Роберта Шутмена (Kawasaki).

Другу практику, яка проходила за холодніших умов, одесит завершив десятим із 1.52,371. За підсумками першого дня він був дев’ятий з результатом ранішньої сесії. Найшвидшим у п’ятницю став Міхаель Гонсалес (Kawasaki), котрий був на 1,289 секунди кращим.

У третьому тренуванні у суботу вранці Калінін посів шосте місце. Його коло 1.52,657 було на 0,839 секунди гіршим за час Яна Оле Яніга, котрий був найшвидшим.

В узагальненому протоколі трьох практик перед кваліфікацією одесит залишився дев’ятим, бо за холодніших умов у суботу зранку майже ніхто з пілотів не поліпшив свій найкращий час першого дня.

Через затримки у попередніх сесіях кваліфікація класу Суперспорт-300 почалася з заїзду групи «В».

Під час цієї сесії пішов дощ, але він закінчився перед початком Суперпоулу групи «А», в якій був Калінін. Коли пілоти виїхали на трек, асфальт був майже повністю сухий.

Із першим заліковим колом 1.54,018 одесит очолив протокол. Гонщики їхали щільною групою, тому утримати стабільно швидкий темп було важко. Нік опустився ближче до кінця топ-10, але у середині сесії відновився до четвертого місця. Другу половину заїзду одесит був п’ятим та шостим.

На останніх хвилинах гонщики не змогли поліпшити свої результати. У групі «А» Калінін посів шосте місце з колом 1.52,121.

Першу позицію у цій групі виборов Галанг Хедра Пратама, котрий був на 0,686 секунди швидшим за одесита. Індонезієць також став володарем поулу в Ассені.

За узагальненими результатами кваліфікацій двох груп Калінін посів сьоме місце. Щоб бути на другому ряді, йому бракувало 0,008 секунди.

Чинна чемпіонка світу Ана Карраско стартуватиме десятою.

Друга гонка сезону класу Суперспорт-300 почнеться у неділю 14 квітня о 16:15 за київським часом.

WSBK, Ассен: Баутіста виграв кваліфікацію з червоним прапором

WSBK, Ассен: першу гонку вікенду скасували через сніг