WSBK, Бурірам: лідером першого дня вікенду став Рей

Джонатан Рей утримався на першій позиції під час FP2, а от два заводських Ducati поступились другому гонщику Kawasaki Тому Сайксу.

Перші зміни у топ-10 під час другої практики відбулися, коли минула майже половина сесії – Лоренцо Савадорі (Milwaukee Aprilia) піднявся з 11-го на 8-ме місце.

Протягом наступник десяти хвилин Джонатан Рей (Kawasaki Racing Team) та Марко Меландрі (Aruba.it Racing - Ducati) намагались покращити свої кола. Перетнути межу 1 хв 34 с першим у FP2 вдалося чинному чемпіону світу із 1.33,979, але своїх позицій вони не змінили.

Майже за десять хвилин до закінчення практики Міхаєл ван дер Марк (Pata Yamaha Official WorldSBK Team), котрий був сьомим, посів четверте місце.

Під час останнього виїзду кілька кіл Меландрі та Чаза Девіса (Aruba.it Racing - Ducati) були кращими за їхні ранішні часи, але на розташування сил у таблиці з результатами це не вплинуло.

Рей залишив бокси лише на останніх хвилинах тренування, саме тоді, коли його товариш по команді Том Сайкс (Kawasaki Racing Team) із 1.33,783 посів місце позаду нього.

Одне з трьох кіл чинного чемпіона світу 1.33,573 було на 0,169 с менше його результату FP1 і стало найкращим часом першого дня другого вікенду Супербайку.

Третє та четверте місця залишились за двома заводськими Ducati - Марко Меланді знову опинився попереду Чаза Девіса – гонщиків поділили лише 0,043 с.

Алекс Лоус (Pata Yamaha Official WorldSBK Team) не перетнув межу 1 хв 34 с, але піднявся на п’яту позицію на останній хвилини сесії, посунувши на шосте місце Хав'єра Фореса (BARNI Racing Team - Ducati).

Жорді Торрес (Althea BMW Racing Team) став кращим із двох BMW із сьомою позицією, у той час як його товариш по команді Маркус Райтербергер (Althea BMW Racing Team) посів дев'яте місце позаду Міхаєля ван дер Марка (Pata Yamaha Official WorldSBK Team).

Останнє місце у топ-10 та у другому Суперпоулі виборов Юджин Лаверті (Milwaukee Aprilia).

Дві Honda почнуть боротьбу за місце на стартовій решітці з першого Суперпоула, оскільки Штефану Брадлю (Red Bull Honda World Superbike Team) та Нікі Хейдену вдалося дістатися лише 12-го та 13-го місць відповідно.

Кваліфікаційні заїзди розпочнуться завтра о 8:30 за Київським часом. Перша гонка вікенду в Таїланді стартуватиме об 11:00 (Київський час).