WSBK, Бурірам: Девіс виграв другу гонку вікенду

25 бер. 2018 р., 10:01

Недільну гонку виграв Чаз Девіс. Міхаел ван дер Марк поступився переможцю лише наприкінці заїзду та став другим. Третє місце на подіумі посів ще один гонщик Yamaha Алекс Лоус.

Протягом кількох перших кіл за першу позицію боролись два гонщики Pata Yamaha Алекс Лоус та Міхаел ван дер Марк.

Позаду них була пара заводських Ducati Марко Меландрі і Чаз Девіс, які так само, як два лідери, кілька разів обмінювались місцями.

Переможець першої гонки вікенду Джонатан Рей (Kawasaki Racing Team) долучився до боротьби у першій п’ятірці на четвертому колі. Пізніше гонщиків, що боролись за перші місця, наздогнав також Хав’єр Форес (Barni Racing Team, Ducati).

Девіс обійшов Лоуса і став другим на п’ятому колі. Протягом двох кіл він атакував ван дер Марка, поки на восьмому не випередив нідерландця. У середині гонки лідери відірвались від пелотону майже на дві секунди.

Ближче до фінішу гонщик Yamaha почав відставати. Чаз Девіс став переможцем недільної другої гонки на Бурірамі. Ван ден Марк фінішував другим, у 2,185 секунди позаду.

Рей наприкінці гонки прискорився. Йому знадобилось майже коло, щоб випередити Фореса у боротьби за четверту позицію. Проте наздогнати Лоуса, який був третім на відстані майже три секунди, до кінця заїзду Рей не встиг. Лоус посів останнє місце на подіумі, фінішувавши на 2,67 секунди раніше Рея, який став четвертим.

Форес фінішував п’ятим і найкращим серед незалежних гонщиків.

Аварій зазнали Хорді Торрес та Юджин Лаверті. Ще три гонщики також не завершили гонку, але через технічні проблеми: Ондрей Єзек (Guandalini Racing, Yamaha), Том Сайкс (Kawasaki Racing Team) і Леандро Меркадо (Orelac Racing Verd Natura, Kawasaki).

Лідером чемпіонату став Джонатан Рей із 69 очками. На друге місце після невдалого вікенду у Таїланді опустився Марко Меландрі, у нього на два бали менше за лідера. Третє місце у турнірній таблиці посідає Хав’єр Форес (60 очок).