WSBK, Бурірам: два Kawasaki очолили протокол першого дня

23 бер. 2018 р., 12:13

За підсумками трьох практик найкращими стали два заводських Kawasaki Джонатан Рей і Том Сайкс. Боротьба у Суперпоулі буде дуже напруженою, адже п’ятірку найшвидших гонщиків поділили лише 0,108 секунди.

Міхаел ван дер Марк, Pata Yamaha

У першій практиці найкращий час 1.33,960 встановив Хав’єр Форес (Barni Racing Team). Решта суперників, найшвидшим із яких на останніх секундах сесії став Юджин Лаверті (Milwaukee Aprilia) на другому місці з колом, майже на 0,3 секунди гіршим. Третім по темпу вранці був Хорді Торрес (MV Agusta Reparto Corse).

Лідером другої практики був Лаверті з 1.33,851. Кількома сотими секунди йому поступився Леон Кам’єр. Вони вдвох перевершили результат переможця першої практики Фореса.

Після першого тренування чинний чемпіон світу Джонатан Рей (Kawasaki Racing Team WorldSBK) був 11-м, майже на 0,8 секунди гірше за лідера. У другій сесії він поліпшився до третього місця. Після завершення заїзду у першій п’ятірці були п’ять різних виробників. На десяті долі секунди позаду Рея четверте місце посів Міхаел ван дер Марк (Pata Yamaha Official WorldSBK Team). Лідер першої практики Форес на Ducati був п’ятим.

За підсумками дня два перших місця залишились за гонщиками Kawasaki - Джонатан Рей став першим, Том Сайкс другий (+0,057 с).

Гонщиків у топ-5 поділили трохи більше однієї десятої секунди. Третім, як і вранці, був Хорді Торрес. Найбільше за інших поліпшились в останньому тренуванні два гонщики Aruba.it Racing – Ducati. Марко Меландрі завершив день на 0,097 секунди гірше за Рея, хоча це дозволило йому стати лише четвертим. П’яте місце посів Чаз Девіс, який зазнав аварії у другій практиці і був повільнішим за лідера на 0,108 секунди.

Леон Кам’єр (Red Bull Honda World Superbike Team) став шостим, сьомим ван дер Марк.

Лаверті відмінно проїхав два перших тренування, але у середині останньої п’ятничної сесії під час проходження одного з поворотів його зніс Форес. Обидва гонщики після падіння повернулись на мотоцикли. Пізніше Форес звернувся до медичного центру, де отримав підтвердження, що може продовжити вікенд, не зважаючи на забиття пальців. За підсумками дня обидва залишились у першій десятці: Форес, який закінчив першу практику найкращим, що дозволило йому стати восьмим і першим серед незалежних гонщиків. Лаверті зі своїм найкращим результатом другого тренування утримався на дев'ятому місці.

Останнім до другого Суперпоулу пройшов Алекс Лоус (Pata Yamaha Official WorldSBK Team), який у третьому тренуванні був сьомим.

У другій практиці аварії крім Девіса зазнав Якоб Ганіє. В останньому п’ятничному тренуванні на землі опинились загалом сім гонщиків. Марко Меландрі, Юджин Лаверті, Хав’єр Форес, Йонні Ернандес, Леон Кам’єр, Лоренцо Савадорі впав двічі.