WSBK, Донінгтон: ван дер Марк із Yamaha виграв другу гонку вікенду

Автор: Марія Галата , редактор
27 трав. 2018 р., 13:22

Міхаел ван дер Марк відмінно завершив вікенд із перемогою у недільній гонці. Джонатан Рей став третім, поступившись перед фінішем дебютанту Супербайку Топраку Разгатліоглу.

Переможець суботньої гонки гонщик Pata Yamaha Official WorldSBK Team Міхаел ван дер Марк був на старті дев’ятим, але дуже швидко дістався першої трійки. Лише кілька кіл він боровся за перше місце зі своїм товаришем по команді Алексом Лоусом, який був першим на початку, поки очолив гонку.

Попри агресивний старт обидва гонщики Kawasaki були гіршими за ван дер Марка - Джонатан Рей і Том Сайкс (обидва Kawasaki Racing Team WorldSBK) на третьому колі були четвертим і п’ятим. Рей почав наздоганяти лідерів, а от Сайкс сповільнився і ще на початку поступився позицією Топраку Разгатліоглу (Kawasaki Puccetti Racing).

Рей дістався першої трійки на восьмому колі та майже одразу долучився до боротьби за лідерство з парою Yamaha з ван дер Марком на першій позиції.

За п’ять кіл фінішу після боротьби протягом кількох поворотах Рей очолив гонку, але його переслідував ван дер Марк. Гонщик Yamaha не поступався та через коло знову став першим. На останніх колах чинний чемпіон припинив боротися за перемогу. Проте, фінішував Рей третім – на фінішному колі він поступився Разгатліоглу, який прискорився під кінець.

Гонщик Yamaha ван дер Марк виграв другу гонку вікенду. Перший подіум із другим місцем здобув дебютант Супербайку Разгатліоглу. Третім став Джонатан Рей.

Алекс Лоус не втримався у першій трійці та завершив гонку четвертим. П’яте місце перед фінішем виборов Чаз Девіс (Aruba.it Racing – Ducati). Сайкс так і не зміг проїхати гонку з темпом свого товариша по команді Рея та посів шосте місце.

Лоренсо Савадорі (Milwaukee Aprilia) боровся у топ-3 у першій половині гонки, але у підсумку став сьомим.

Леон Кам’єр (Red Bull Honda World Superbike Team), Хорді Торрес (MV Agusta Reparto Corse) і Лоріс Баз (GULF ALTHEA BMW Racing Team) стали останніми у топ-10.

Після шостого етапу сезону лідером залишається Джонатан Рей із 245 очками. Другим попри фінішу поза подіумами у двох останніх гонках залишається Чаз Девіс (181 очко).

З двома поспіль перемогами на третю позицію турнірної таблиці піднявся Міхаел ван дер Марк. У нього 163 очки, так само, як і у Тома Сайкса на четвертому місці. Останнє місце у топ-5 чемпіонату посідає Марко Меландрі з 136 балами.

Наступний етап світового Супербайку походитиме з 8 по 10 червня у Чехії на трасі Брно.

Повні результати будуть додані найближчим часом.