WSBK, Імола: одесит Калінін почне гонку з п’ятого місця

Автор: Марія Галата
13 трав. 2018 р., 09:09

У недільній гонці Микита Калінін стартуватиме із середини другого ряду. Торік в Імолі він здобув свій перший подіум на чемпіонаті світу, і цієї неділі намагатиметься повторити цей успіх.

За підсумками двох практик Калінін був шостим. Це місце дозволило йому одразу пройти до другого Суперпоулу, де за місця на перших чотирьох рядах стартової решітки боролися 12 найшвидших пілотів класу Суперспорт-300.

Першою залікове коло проїхала Анна Корраско, лідер перших двох практик та найкраща гонщиця за підсумками п’ятниці. Її на короткий проміжок часу випередив Скотт Дероу, але вона одразу повернула собі першість.

Володарем поулу класу Суперспорт-300 стала Анна Корраско з колом 2.07,076. Вона майже на секунду випередила найближчого суперника Дероу. Гонщики поза топ-3 були гіршими за переможницю майже на дві секунди чи більше. Її результат став новим рекордом Імоли для SSP-300 -  на три секунди швидше часу володаря поулу минулого року Міка Переса.

Калінін після старту кваліфікації опинився у великій групі плотів. Із першим заліковим колом був дев’ятим. З наступними спробами він поліпшився на кілька десятих секунди, але зміг посісти з цим результатом лише десяте місце.

На заключному вирішальному колі одесит помилився у другому секторі. За підсумками кваліфікації він посів 11-те місце.

Але одеситу пощастило – вдруге за вікенд. У п’ятницю його мотоцикл зупинився через технічні проблеми, але сесію зупинили червоним прапором після аварії одного з учасників, що дозволило українцю евакуювати байк у бокси та встигнути його полагодити до того часу, як тренування відновили. Після завершення другого Суперпоулу за небезпечні обгони були покарані більше половини учасників цього заїзду. У підсумку у недільній гонці Микита стартуватиме п’ятим, у середині другого ряду.

«Під час кваліфікації відбувалось дещо дивне, - розповів Микита. - Ніхто з гонщиків не хотів їхати вперед, швидко, усі намагались за кимось прилаштуватись. У підсумку були марно витрачено багато кіл.

У середині сесії мені вдалося зробити досить непогане коло, але у той же час мені заважали проблеми зі зчепленням. Протягом заїзду, починаючи із третього кола, воно стало зникати. Через це я не міг вмикати необхідні передачі.

У підсумку було багато змін позицій. Після фінішу організатори вирішили, що багато гонщиків були неправими, робили небезпечні маневри. Після усіх перестановок я посів п’яту позицію. Дуже задоволений таким збігом обставин.

Недільна гонка, як завжди, буде спекотною, але на цій трасі багато шикан, на яких я можу гарно випереджати. Імола – одна з моїх найулюбленіших трас. Крім того, гарні спогади минулого сезону збільшують мою впевненість. Сподіваюсь, у мене є всі шанси здобути тут ще один подіум», - завершив одесит.

Гонка класу Суперспорт-300 почнеться о 15:20 за київським часом.

WSBK, Імола: Kawasaki здобула блискучий дубль у гонці, переможцем став Рей

WSBK, Імола: Рей та Kawasaki здобули дубль у другій гонці вікенду