WSBK, Імола: володарем поула став Рей з новим рекордом траси

Автор: Марія Галата , редактор
12 трав. 2018 р., 09:50

Володарем поула п'ятого етапу WSBK в Імолі став Джонатан Рей. Друге місце посів Том Сайкс, третє Чаз Девіс

Джонатан Рей (Kawasaki Racing Team WorldSBK  здобув 60-й поул у своїй кар’єрі, з колом, що перевершило попередній рекорд траси Імола, який із 2011 року належав гонщику Ducati Карлосу Чека (1.47,196). З першого ряду поруч із чинним чемпіоном стартуватиме його товариш по команді Том Сайкс (Kawasaki Racing Team WorldSBK). Трете місце посів Чаз Девіс (Aruba.it Racing – Ducati).

Цього вікенду усі гонщики дуже швидкі, і результати кваліфікації це підтверджують. Колишній рекорд траси перевершили усі гонщики, які завершили другий Суперпоул у першій десятці.

Перший Суперпоул

У першому Суперпоулі з самого початку найшвидшими були Юджин Лаверті (Milwaukee Aprilia) та Алекс Лоус (Pata Yamaha Official WorldSBK Team). Вони випереджали майже на секунду решту гонщиків.

На останніх хвилинах до них наблизився Топрак Разгатліоглу (Kawasaki Puccetti Racing). Йому вдалося очолити протокол, але у підсумку він став четвертим, бо з заключними колами його випередили три гонщики.

Найкращий результат у першому Суперпоулі отримав Лоус (1.47,097). Друге місце посів Лавреті з 1.47,636. Вони вдвох продовжили боротьбу за місце на старті у суботній гонці у другій кваліфікації.

Лоріс Баз (GULF ALTHEA BMW Racing Team) поступився ірландцю 0,14 секунди, через які не зміг пройти до другого Суперпоулу.

Другий Суперпоул

З початку другий Суперпоул очолювали Джонатан Рей та Чаз Девіс – чинний чемпіон був попереду.

Проте боротися за поул гонщику Kawasaki довелось до кінця. Протягом останньої хвилина на першу позицію піднімались Марко Меландрі (Aruba.it Racing – Ducati) та Том Сайкс, які у підсумку посіли четверте та друге місця.

Рей здобув поул з колом 1.45,797, яке закінчив під картатим прапором. Девіс стартуватиме третім – Сайксу він поступився  0,053 секунди.

Найкращим незалежним гонщиком став Хав’єр Форес (Barni Racing Team) на п’ятому місці.

Перша гонка стартуватиме о 14:00 за київським часом.