WSBK, Імола: Kawasaki здобула блискучий дубль у гонці, переможцем став Рей

Автор: Марія Галата , редактор
12 трав. 2018 р., 12:06

Два заводських гонщики Kawasaki були лідерами гонки зі старту до картатого прапору. Переможцем став Джонатан Рей, Том Сайкс посів друге місце. За третю позицію боролись чотири Ducati, найкращим серед них і третім на фінішу став Марко Меландрі.

Пара офіційних пілотів Kawasaki лідирувала зі старту – Джонатан Рей був першим, Том Сайкс другим. Вони дуже швидко відірвались від решти пелетону. На першому колі між ними та суперниками позаду була відстань більше двох секунд, на наступних колах розрив збільшився до восьми секунд.

Рей збільшував темп із кожним колом, у той час як Сайкс був повільнішим за товариша по команді. Через кілька хвилини відстань між чинним чемпіоном і гонщиком позаду нього почала збільшуватись і у середині дистанції становила біля трьох секунд.

Рей залишився першим до кінця і став переможцем першої гонки в Імолі. Сайкс фінішував другим, на чотири секунди позаду товариша по команді.

Після нового рекорду у кваліфікації під час гонки Рей оновив ще один рекорд в Імолі. Його коло 1.46,850 стало новим рекордом траси, з ним він більше ніж на секунду перевершив попередній, який належав Карлосу Чека на Ducati з 2011 року (1.47,934).

Оскільки з двома першими місцями було все зрозумілим вже після кількох перших кіл, головні події гонки, як і вся боротьба, відбувались позаду лідерів.

Зі старту позаду пари перших гонщиків щільною групою їхали чотири пілоти Ducati Марко Меландрі (Aruba.it Racing – Ducati), Чаз Девіс (Aruba.it Racing – Ducati), Мікаель Рінальді (Aruba.it Racing - Junior Team ) та Хав’єр Форес (Barni Racing Team).

На першому колі Девіс помилився і втратив кілька позицій. На третьому колі італієць сповільнився та пропустив ще кілька суперників. Опинившись на дев’ятій позиції він почав наздоганяти гонщиків попереду. На шостому колі він був вже шостим.

Меландрі вдалось прискоритись у середині гонки та стати третім, а от за четверту позицію жорстка боротьба тривала протягом кількох кіл, протягом яких Девіс намагався випередити Фореса. Офіційному гонщику Ducati це вдалося за вісім кіл до фінішу, після чого він почав наздоганяти Меландрі.

Третє місце на подіумі виграв Меландрі. Девіс фінішував четвертим, поступившись товаришу по команді біля секунди. У недільній гонці Девіс стартуватиме з поула і матиме можливість взяти реванш.

Під кінець гонки поліпшився Міхаель ван дер Марк (Pata Yamaha Official WorldSBK Team). Йому вдалося вибороти шосте місце. Сьоме місце посів Ріналді, восьме Лоренцо Савадорі (Milwaukee Aprilia), дев’яте Леон Хеслем (Kawasaki Puccetti Racing). Останнім у топ-10 став Алекс Лоус (Pata Yamaha Official WorldSBK Team).

З гонки зійшли Патрік Якобсен (TripleM Honda World Superbike Team), Володимир Лєонов (SPB Racing Team) і Ромен Рамос (Team GoEleven Kawasaki). Через аварію закінчити заїзд не зміг Джейсон О’Хеллоран (Red Bull Honda World Superbike Team).