WSBK: Калінін впав у гонці під час боротьбі у групі лідерів

Нещастя продовжують переслідувати українського гонщика, який цього року виступає у світовому Суперспорт-300. Четверта гонка на Донінгтон-Парку завершилась аварією, яка стала третім сходом за цей сезон.

Микита Калінін стартував із 12-го місця у четвертій гонці сезону Суперспорт-300. Із вдалим стартом він одразу відновив шість позицій і посів на перших метрах гонки шостого місця у групі лідерів.

На третьому колі він обійшов ще одно суперника і став п’ятим. Протягом наступних хвилин він кілька разів перебував на четвертому місці.

На жаль, одесит помилився на вході у 12-й поворот і впав через лоусайд. Через аварію Калінін третій вікенд цього року завершив без очок.

Переможцем гонки став Альфонсо Коппола, який стартував із поула і був лідером за підсумками п’ятничних практик. У аварії під час гонки також потрапили шість гонщиків із 36-ти, що були на старті.

Наступний вікенд класу Суперспорт-300 проходитиме з 16 по 18 червня в Італії.