WSBK, Херес: перший день Михальчик закінчив третім

У другій практиці класу Суперсток-1000 Іллі Михальчику вдалося показати найкращий час і піднятися на перше місце. Після остаточного третього місця за підсумками першого дня киянин намагатиметься продовжити сильний виступ у суботу.

Цього тижня у Хересі проходить фінальний вікенд світового Супербайку для класів Суперсток-1000, в якому змагається український гонщик Ілля Михальчик. Зараз він посідає 12-те місце у турнірній таблиці і має на рахунку 46 очок.

Після двох поспіль фінішей із нулями – через аварію та несправність мотоцикла – минулого вікенду на Маньї-Кур Михальчику вдалося закінчити гонку п’ятим, поступившись лише лідерам чемпіонату та місцевим гонщикам, на рахунку яких кілька перемог на французькій трасі у минулому.

Першу практику Ілля почав із затримкою. За решту 20 хвилин він встиг зробити десять залікових кіл, найкращим з яких стало останнє 1.45,181. З ним він поліпшився до 12-го місця і  був на 1,169 секунди позаду лідера ранішнього тренування Роберто Тамбуріні.

Протягом більшості другої практики киянину не вдавалось зменшити свій найкращий результат першого тренування. Лише за п'ять хвилин до кінця сесії він піднявся на п'яте місце з 1.43,604. Наступна спроба була ще кращою, і з 1.42,951 він посів перше місце попереду решти 34-х суперників.

На заключних хвилинах його змогли випередити лише два суперники – Тамбуріні, який виграв другу поспіль практику і був швидшим на 0,632 секунди, та Флоріан Маріно, який із колом на 0,333 секунди краще став другим.

«Сьогодні я усім задоволений, - сказав Ілля у п’ятницю ввечері. – Я відчуваю себе добре. З кожним колом я все більше насолоджуюсь їздою на мотоциклі з літровим двигуном.

Він мені дуже подобається. Кожного вікенду відчуваю себе все краще і впевненіше на ньому».

У суботу, другий день вікенду, пройдуть остання третя практика і кваліфікація. Михальчик намагатиметься показати все, на що здатний, і отримати гарний результат у заключній кваліфікації сезону-2017.

«Не хочу нічого загадувати наперед, - сказав він. – В останній практиці працюватиму, як завжди, над налаштуваннями мотоциклу.  Спробую показати найкращий результат цього сезону у кваліфікації».

Третя практика класу Суперсток-1000 почнеться о 10:45 за Києвом. Кваліфікація стартуватиме о 16:00 за київським часом.