WSBK, Лагуна Сека: Рей здобув блискучу перемогу у другій гонці вікенду

Автор: Марія Галата
25 черв. 2018 р., 07:05

Джонатан Рей із легкістю виграв другу гонку етапу світового Супербайку в США. З нею кількість перемог у його кар’єрі дорівнює 62-м, відтепер він найуспішнішій гонщик в історії чемпіонату.

Том Сайкс, Kawasaki Racing

Рей (Kawasaki Racing Team WorldSBK) був на старті дев’ятий, але вже наприкінці першого кола їхав п’ятим. На третьому колі гонщик Kawasaki дістався другого місця та почав переслідувати лідера гонки Юджина Лаверті (Milwaukee ApriliaI). На восьмому колі Рей очолив пелетон. Так само, як і у першій гонці американського вікенду, Рей залишався попереду дві третини дистанції. Жоден суперник не зміг наздогнати його. Гонку він завершив із перевагою у понад п’ять секунд.

Також відмінно проїхав гонку Чаз Девіс (Aruba.it Racing – Ducati). Щоб дістатись другого місця після старту з восьмого йому знадобилось вісім кіл. Наздогнати лідера гонки він не зміг і був змушений погодитись на друге місце.

Лаверті, після того як поступився Девісу, вдалося відірватися від пари гонщиків Pata Yamaha Official WorldSBK Team Алекса Лоуса та Міхаеля ван дер Марка, з якими він боровся зі старту, завдяки їхній боротьбі між собою. У підсумку він гонщик Aprilia фінішував третім і здобув свій перший подіум у сезоні-2018. Це перший подіум для нього після повернення у світовий Супербайк. Востаннє йому це вдавалось у Сепанзі у 2014 році. Це відмінний результат для Aprilia, яка залишалась поза фінішу у топ-3 з 2015 року.

Обидва гонщики Yamaha фінішували у топ-5 – Лоус посів четверте місце, ван дер Марк п’яте.

Шосте місце посів Хав’єр Форес (Barni Racing Team). Такого самого результату йому вдалося досягти у суботній гонці, що підтверджує його відмінну форму. Сьомим став Хорді Торрес (MV Agusta Reparto Corse), котрий випередив Тома Сайкса (Kawasaki Racing Team WorldSBK). Триразовий переможець на Лагуна Сека Сайкс зі старту втратив кілька позицій, протягом 25 кіл не зміг наздогнати лідерів і завершив 250-ту гонку у своїй кар’єрі восьмим.

Якоб Ганьє (Red Bull Honda World Superbike Team) фінішував дев’ятим. Це найкращий результат американця у світовому Супербайку. Останнім гонщиком у топ-10 став Лоріс Баз (GULF ALTHEA BMW Racing Team).

Леон Кам’єр (Red Bull Honda World Superbike Team) зазнав аварії на початку гонки, але повернувся на трасу і завершив заїзд 13-м.

Марко Меландрі (Aruba.it Racing – Ducati) боровся за перші місця на початкових колах, але впав на четвертому колі та зійшов. Через падіння не змогли завершити гонку ще два гонщики - Лоренцо Савадорі (Milwaukee ApriliaI) та Патрік Якобсен (TripleM Honda World Superbike Team).

Лідер чемпіонату Джонатан Рей зараз випереджає найближчого суперника по турнірній таблиці Чаза Девіса на 75 очок. Третє місце у чемпіонаті посідає Міхаел ван дер Марк, в якого на 30 очок менше, ніж у Девіса.

Наступний етап світового Супербайку пройде через два тижні у Мізано. Це буде останній вікенд перед літньою перервою.