WSBK, Лосейл: Сайкс став володарем поулу з новим рекордом траси

Автор: Марія Галата
26 жовт. 2018 р., 14:33

Том Сайкс із заключним колом, яке стало новим рекордом траси Лосейл, виграв останню кваліфікацію сезону-2018. Друге місце на стартовій решітці першої гонки виборов другий гонщик Kawasaki Джонатан Рей.

У першому Суперпоулі до останніх хвилин двома найкращими гонщиками були Хав’єр Форес та Леандро Меркадо. Проте до другої кваліфікаційної сесії пройшли Леон Кам’єр та Форес. Меркадо зазнав аварії на заключному колі та не зміг вибороти право продовжити боротьбу за краще місце на старті.

У другому Суперпоулі на початку найкращим був Алекс Лоус із 1.57,128. Другу позицію посідав Том Сайкс, котрий був менш ніж на десяту секунду гіршим.

Джонатан Рей залишався четвертим, позаду Юджина Лаверті на третьому місці.

Гонщики прискорились лише на останній хвилині. Лаверті вдалось випередити Лоуса, але майже одразу на першу позицію піднявся Рей.

Проте володарем поулу став Том Сайкс, котрий завершив заключне коло одним з останніх. Його коло 1.56,124 стало новим рекордом траси Лосейл. Рей завершив кваліфікацію другим, третім став Лоус.

На початку другої лінії першу гонку вікенду почне Лаверті. Поруч із ним на п’ятому та шостому місцях будуть Лоренцо Савадорі та Хав’єр Форес відповідно, які скористались можливістю поліпшити позиції після того, як стали найшвидшими у першому Суперпоулі.

Сьоме місце посів Лоріс Баз, восьме Міхаел ван ден Марк, дев’яте Марко Меландрі.

Останню позицію у топ-10 виборов Леон Кам’єр. Чаз Девіс кваліфікувався останнім, 12-м, із колом, на 1,743 секунди гіршим результату володаря поулу.