WSBK, Маньї-Кур: Рей здобув дубль у Франції

Автор: Марія Галата
30 вер. 2018 р., 18:20

Джонатан Рей здобув восьму поспіль перемогу, що стало найкращою серією виграшів у світовому Супербайку з 2006 року.

Після першої гонки французького вікенду Джонатан Рей достроково став чемпіоном цього сезону, здобувши четвертий поспіль титул у світовому Супербайку. Він також виграв другу гонку 11-го етапу, останнього в Європі перед завершенням сезону, яка стала восьмою поспіль. Востаннє це вдалось зробити Трою Бейліссу у 2006 році.

Чаз Дейвіс (Aruba.it Racing - Ducati) почав гонку з другого місця й одразу очолив пелетон. Проте йому одразу довелось захищатись від атак Міхаєля ван дер Марка (Pata Yamaha Official WorldSBK Team) та Марко Меландрі (Aruba.it Racing - Ducati). Рею, котрий був на старті дев’ятим, знадобилось лише половина кола, щоб стати третім, на третьому колі він випередив ван дер Марка та почав атакувати Девіса.

Їхня боротьба за першу позицію тривала майже до середини гонки. Кілька разів вони обмінялись позиціями, поки на 12-му колі Девіс не поступився Рею. Гонщик Kawasaki був занадто сильним для Девіса, який перетнув фініш другим майже на дві секунди пізніше. Третім гонку завершив ван дер Марк, здобувши останнє місце на подіумі.

Том Сайкс (Kawasaki Racing Team WorldSBK) не зміг боротись за подіум, як у суботу, але за коло до фінішу він виборов четверте місце попереду Марко Меландрі (Aruba.it Racing - Ducati), котрий став останнім у топ-5.

Лоренцо Савадорі (Milwaukee Aprilia) починав недільну гонку з поулу, але швидко залишився поза боротьби у першій п’ятірці. Після кількох слабких кіл на початку дистанції він зміг завершити заїзд на шостому місці, яке стало його найкращим фінішем сезону.

Алекс Лоус (Pata Yamaha Official WorldSBK Team) посів сьоме місце, восьмим і найкращим незалежним гонщиком став Хав’єр Форес (Barni Racing Team).

Леон Кам’єр (Red Bull Honda World Superbike Team) завершив гонку дев’ятим попереду Лоріса База (GULF Althea BMW Racing Team), котрий закрив першу десятку.