WSBK, Маньї-Кур: Калінін відіграв 12 позицій і фінішував 14-м

Після старту із 26-го місця після жорсткої боротьби на вологій трасі Микита Калінін на останніх колах зміг вибороти 14-те місце.

Гонка класу Суперспорт-300 була оголошена дощовою. Оскільки траса була вологою, гонщики спочатку були обережними, але вже через кілька хвилин забули про небезпеку у захопливій боротьбі.

Микита Калінін уперше виступав на французький трасі. Через складні погодні умови у дощовій кваліфікації він зміг вибороти лише 26-те місце на стартовій решітці. Проте він був налаштований попрацювати у гонці на максимум.

Після старту з місця наприкінці пелотону Калініну довелось боротися у другій групі гонщиків, в якій було більше десяти суперників. Вони поступались групі найшвидших дев’яти райдерів після перших кіл приблизно шістьма секундами. Задля того, щоб поборотися за місце у топ-10, Калініну потрібно було випередити більше десяти гонщиків, але він не поступався до останніх хвилин заїзду. Боротьба була жорсткою, одного з учасників - Мануеля Бастінеллі  - навіть було покарано за небезпечну їзду.

Зі старту одесит відіграв кілька місць. Протягом половини гонки йому не вдавалося підніматися вище 22-го місця. Микита не припиняв атакувати гонщиків попереду, у другій частині заїзду кількох йому вдалося обігнати.

На десятому колі він став 19-м. Заключне коло одесит почав 18-м. Перед останнім сектором він випередив одразу трьох і до фінішу під’їжджав 15-м. Картатий прапор український гонщик побачив 14-м.

Загалом зі старту Калінін відіграв більше десяти позиції. Він фінішував четвертим у своїй групі.

Переможцем на Маньї-Кур став Марко Гарсіа. Калінін був на 22,303 секунди повільнішим за нього. Від місця у топ-10 його відділили 14,647 секунд.

Зараз Калінін посідає 11-те місце у турнірній таблиці з 38 очками. До завершення сезону залишилась одна гонка, яка проходитиме 22 жовтня у Хересі.