WSBK, Маньї-Кур: Михальчик відмінно проїхав гонку і фінішував п’ятим

Ілля Михальчик завершив гонку з п’ятим результатом, поступившись лише найшвидшим гонщикам класу Суперсток-1000, які борються за титул чемпіона 2017 року.

Перший день французького етапу Ілля Михальчик їхав у темпі найкращої п’ятірки  і став шостим за підсумками двох перших тренувань.

У суботу за складних погодних умов під дощем він був третім, у кваліфікації йому вдалося вибороти сьоме місце на стартовій рештці.

Неділя почалась з розминки, в якій Ілля став шостим по темпу на 0,639 секунди повільніше найкращого результату француза Джеремі Гварноні, на рахунку якого дві перемоги на домашній траси у попередні роки.

Гонку Михальчик починав зі сьомого місці у середині третьої лінії. З відмінним стартом він відіграв три позиції і вже на перших колах він боровся за місце у топ-3. Потім його обігнав місцевий гонщик Гварноні, але Ілля залишався швидким і утримувався у першій п’ятірці.

На п’ятому колі його почав атакувати Робето Тамбуріні, для якого кожне очко дуже важливе, адже він досі продовжує боротися за місце у топ-3 чемпіонату. На восьмому колі український гонщик був змушений поступитись італійцю.

За п’ять кіл до фінішу Тамбуріні обігнав Майка Джонса і посів його третє місце. Коли австралієць опинився попереду Михальчика, останній одразу почав його атакувати.

За три коли до фінішу український гонщик обігнав суперника і повернувся до топ-5. На заключних колах Ілля збільшив темп і скоротив розрив до італійця попереду.

Боротьба лідерів тривала до останнього. Гонку виграв Гварноні, який в одному з останніх повороті обігнав Флоріана Маріно.

Михальчик фінішував п’ятим на 3,722 секунди позаду переможця. З Тамбуріні, який став четвертим його розділили 3,826 секунди.

На рахунку українського спортсмена зараз 46 очок. Він посідає 12-ту позицію у турнірній таблиці. Цього року на нього чекає ще одна гонка, яка проходитиме 22 жовтня у Хересі.