WSBK, Мізано: Рей став переможцем другої гонки, ван ден Марк другий

Автор: Марія Галата
8 лип. 2018 р., 12:14

Міхаел ван дер Марк був лідером більшу частину заїзду та поступився Джонатану Рею на останніх колах перед фінішем. Гонщик Yamaha залишив позаду Марко Меландрі та відстояв друге місце на подіумі.

Переможець гонки Джонатан Рей, Kawasaki Racing

З перших хвилин після старту із третього місця пелетон очолив Хав’єр Форес (Barni Racing Team - Ducati). Він залишався лідером гонки до третього кола, але через технічні проблеми був змушений зійти.

Переможець суботньої гонки Джонатан Рей (Kawasaki Racing Team WorldSBK) та Чаз Девіс (Aruba.it Racing - Ducati), який був другим у першій гонці, починали дев'ятим і восьмим відповідно. Вони із самого початку відновили кілька позицій, швидко наздогнали групу лідерів, яку очолював Міхаел ван дер Марк (Pata Yamaha Official WorldSBK Team) і вже на першому колі були у топ-5.

Девіс та Рей боролись за четверту позицію, у той час як Марко Меландрі (Aruba.it Racing - Ducati) атакував Тома Сайкса (Kawasaki Racing Team WorldSBK), намагаючись стати другим.

Меландрі випередив Сайкса. Останній через пару кіл поступився третім місцем товаришу по команді Рею.

На восьмому колі Меландрі, який був другим, помилився і поїхав ширшою траєкторією, чим одразу скористався Рей. Проте Меландрі вже через кілька поворотів знову був другим.

Боротьба за другу позицію дозволила лідеру ван дер Марку отримати невелику перевагу. Але Рей остаточно випередив Меландрі на десятому колі і почав наздоганяти гонщика Yamaha. Коли до фінішу залишалось вісім кіл, гонщик Kawasaki почав атакувати.

Протягом кількох кіл Рей то наближався, то віддалявся від ван дер Марка, гонщик Yamaha залишався попереду. Лише за три кола до фінішу лідер гонки змінився.

Проте коли ван дер Марк опинився на другому місці, йому одразу довелось захищатись від атак Девіса, який наздогнав пару лідерів, поки ті боролись за першу позицію.

Рей перетнув фініш першим. Після блискучої гонки ван ден Марк здобув друге місце на подіумі. Третім став Марко Меландрі, який припинив атаки на заключному колі, погодившись на останнє місце на подіумі.

У середині гонки Сайкс пропустив Девіса. Гонщик Ducati отримав картатий прапор четвертим, Сайкс став п’ятим.

Шостим на більше ніж шість секунд після переможця та товариша по команді завершив заїзд Алекс Лоус (Pata Yamaha Official WorldSBK Team).

Сьоме місце посів Лоренцо Савадорі (Milwaukee Aprilia) після виграної боротьби з товаришем по команді Юджином Лаверті, котрий став восьмим.

Останніми у топ-10 фінішували Лоріс Баз (GULF ALTHEA BMW Racing Team) та Леон Кам’єр (Red Bull Honda World Superbike Team).

Після двох поспіль перемог у Мізано лідер чемпіонату Джонатан Рей має на рахунку 370 очок і на 92 бали випереджає свого найближчого суперника Чаза Девіса (278 очок). Третє місце у загальному заліку посідає Міхаел ван дер Марк із 248 очками.

Після вікенду у Мізано у Чемпіонаті світового Супербайку починається літня перерва, яка триватиме до вересня. Наступного разу гонщики зустрінуться у Португалії, де з 14 по 16 вересня пройде наступний, десятий етап.