WSBK, Мізано: Сайкс здобув поул із новим рекордом траси

Другий вікенд поспіль володарем поула став Том Сайкс, який знову випередив товариша по команді Джонатана Рея. Третім стартуватиме Марко Меландрі

У третій і останній практиці у суботу зранку найшвидшим був Марко Меландрі (Aruba.it Racing - Ducati), якому на останніх хвилинах вдалося покращити результат товариша по команді Чаза Девіса (Aruba.it Racing - Ducati), який очолював більшу частину двадцяти п'яти хвилинного тренування.

У першій кваліфікації спочатку на перших двох позиціях були Лоренцо Савадорі (Milwaukee Aprilia) та Рафаель Де Роса (Althea BMW Racing Team).

Ренді Крумменахер (Kawasaki Puccetti Racing) у середині сесії піднімався на найвищий рядок. Одне з останніх швидких кіл 1.35,701 дозволило йому продовжити боротьбу за місце на стартовій решітці у другому Суперпоулі. На останній хвилині Роман Рамос (Team Kawasaki Go Eleven) покращив час Крумменахера на 0,264 секунди, завдяки чому також продовжив кваліфікацію, ставши лідером першого Суперпоула.

Другий Суперпоул

У другому Суперпоулі з перших хвилин першим став Джонатан Рей (Kawasaki Racing Team) із 1.34,405. До останніх хвилин найближчим до нього гонщиком був його товариш по команді Том Сайкс (+0,140 с), який випередив двох гонщики Aruba.it Racing - Ducati Чаза Девіса (0,408 с) та Марко Меландрі (+0,464 с).

Другий виїзд на кваліфікаційних шинах Рей почав із покращення свого часу до 1.33,990, але на останній хвилині Сайкс випередив чинного чемпіона світу і з часом 1.33,662 став володарем поула суботньої гонки. Крім того, цей результат Сайка став новим рекордом траси. Цей другий поспіль цього сезону поул став 40-м у кар‘єрі Сайкса та шостим на цій трасі.

Хоча Девіс протягом майже усього заїзду був попереду Меландрі, останнє коло виявилось швидшим у італійця – Меландрі посів останнє третє місце на стартовій решітці першої гонки вікенду. Девіс відповідно став четвертим.

Два інших місця на другому ряді стартової решітки вибороли Міхаєл ван дер Марк (Pata Yamaha Official WorldSBK Team) та Леон Кам’єр (MV Agusta Reparto Corse).

Алекс Лоус (Pata Yamaha Official WorldSBK Team) посів сьоме місце попереду Хав'єра Фореса (BARNI Racing Team Ducati)  та Жорді Торреса (Althea BMW Racing Team).

Десятим із четвертої лінії стартуватиме Юджин Лаверті (Milwaukee Aprilia) попереду Крумменахера та Рамоса, які так і  залишились поза топ-10.