WSBK, Імола: Девіс здобув перший дубль сезону-2017

Чаз Девіс скористався рестартом після червоного прапора на другому колі гонки і з вдалим другим стартом зміг вибороти перемогу, яка стала другим виграшем італійського вікенду. Друге та третє місця посіли два Kawasaki Джонатан Рей та Том Сайкс.

Суботня гонка в Імолі була зупинена червоним прапором на 13-му колі, а от під час другої гонки у неділю червоний прапор з’явився над трасою, коли гонщики почали лише друге коло. Двигун мотоцикла Айртона Бадовіні (Grillini Racing Team - Kawasaki) задимів і гонку зупинили задля прибирання мастила з траси у 18-му повороті, в якому це відбулося.

За цей час на своїх позиціях утримались Том Сайкс (Kawasaki Racing Team), який стартував із поула, та Жорді Форес (BARNI Racing Team - Ducati), який був другим. З сьомої до третьої позиції за перше коло встиг дістатися Марко Меландрі (Aruba.it Racing - Ducati), позаду якого опинився Джонатан Рей (Kawasaki Racing Team). Переможець першої гонки Чаз Девіс (Aruba.it Racing - Ducati) зі старту втратив кілька позиції, але за перше коло повернувся на своє дев’яте місце, з якого починав.

Після рестарту дистанція була скорочена до 18 кіл.

Хоча Джонатан Рей та Чаз Девіс дуже швидко дісталися першої трійки, Том Сайкс залишався першим протягом шести кіл. Атакувати лідера Девіс почав на сьомому колі, під кінець якого випередив суперника і очолив гонку.

Девіс швидко почав відірватися від пелотону, а от позаду нього розпочалась боротьба за другу позицію між двома заводськими Kawasaki. Рей атакував Сайкса протягом кількох кіл, але обійшов товариша по команді лише за 7 кіл до кінця. Хоча Сайкс не припиняв атаки, випередити товариша по команді так і не зміг – їх поділили 0,603 секунди.

Отже, Девіс скористався рестартом і виграв другу гонку італійського вікенду, діставшись фінішу майже на 4 секунди попереду суперників. Так само, як і минулого року, валлієць здобув дубль в Імолі, який став його першим дублем цього сезону. Рей та Сайкс вибороли на подіумі друге та третє місця відповідно.

Марко Меландрі, який був спочатку у топ-3, на початкових колах помилився і опустився на п’яте місце позаду Жорді Фореса. Їхня боротьба тривала до останнього, але італійцю так і не вдалося випередити іспанця, який дістався фінішу на 0,115 секунди раніше.

Зі старту два гонщика Pata Yamaha Official WorldSBK Team Міхаєл ван дер Марк та Алекс Лоус боролися за шосту позицію. Спочатку попереду був ван дер Марк, але у середині дистанції Лоус обійшов товариша по команді. На наступному колі місце між двома Yamaha дістався Юджин Лаверті (Milwaukee Aprilia), а під кінець ван дер Марка, який у підсумку став дев’ятим, обійшов Жорді Торрес (Althea BMW Racing Team).

Останнім у топ-10 фінішували Леандро Маркадо. Найкращим із двох гонщиків Red Bull Honda World Superbike Team став Нікі Хейден із 12-м місцем.

На другому колі зійшли два гонщики – Леон Кам’єр (MV Agusta Reparto Corse) зазнав аварії, коли їхав другим, майже одразу за ним впав Алекс де Анжеліс (Pedercini Racing SC-Project - Kawasaki), а на дев'ятому Ріккардо Руссо (Guandalini Racing - Yamaha).

Після двох поспіль перемог Чаз Девіс (Ducati) посів друге місце у турнірній таблиці на 1 очко попереду Тома Сайкса (Kawasaki), який опустився на третю позицію. Лідером чемпіонату залишається Джонатан Рей (Kawasaki) із перевагою 74 очки над Девісом.

Наступний вікенд проходитиме через два тижні у Великій Британії на Донінгтон Парку.