WSBK на Лаузітцринзі: Приголомшлива перемога Девіса і аварія Рея

У першій гонці Супербайку на Лаузітцринзі домінував Чаз Девіс, а от лідер чемпіонату Джонатан Рей втратив 20 очок через аварію.

Девіс, який стартував із поул-позиції, із самого початку очолив пелотон і швидко відірвався від Тома Сайкса, збільшивши відрив від найближчого суперника на три секунди всього за чотири кола, і в кінцевому підсумку виграв більше ніж 10 секунд.

Намагаючись триматися серед перших, Сайксу довелося зосередитися і уважно стежити за Джонатаном Реєм, який покращився до третьої позиції після початку із шостого місця на стартовій решітці, і Лоренсо Савадорі.

Проте, Сайкс незабаром втратив обох своїх переслідувачів, оскільки спочатку Рей зазнав аварії на сьомому колі, а мотоцикл Савадорі зупинився на наступному.

Через це Нікі Хейден опинився на третьому місці, і, хоча йому вдалося зменшити відстань до Сайкса менше, ніж до секунди, атакувати британця він не наважився.

Жорді Торрес фінішував четвертим. Іспанцю вдалося утриматись на своїй позиції, не поступившись Леону Кам'єру, який обійшов Міхаєля ван дер Марка і став п'ятим.

Давіде Джуліано посів лише сьоме місце після того, як обігнав кілька гонщиків на початку гонки.

Гонщики Yamaha Алекс Лоус і Сільвен Гвінтолі посіли восьме і дев'яте місця відповідно. Останнім у топ-10 став Жорді Торрес.

Фінішувавши другим і здобувши 20 очок, Сайкс зменшив відрив від Рея у турнірній таблиці до 26 очок.