WSBK на Лаузітцринзі: Савадорі найшвидший, Рей втратив другий поул

Переможцем другої практики став Лоренсо Савадорі, а от лідер чемпіонату Джонатан Рей опинився поза межами другого поула.

На самому початку сесії Чаз Девіс (Aruba.it Racing Ducati), який завершив першу практику сьомим, зробив три швидких коли, які дозволили йому піднятися до четвертої позиції. Деякі гонщики покращували свій час, але їх положення у таблиці не змінювалося.

Майже у середині заїзду у шостому повороті зазнав аварії Алекс Лоус (Pata Yamaha), втративши перед. Гонщик піднявся і повернувся до боксів.

Друге падіння майже через п'ятнадцять хвилин призвело до зупинки гонки червоним прапором – у десятому повороті через лоусайд не втримався на мотоциклі і впав Джошуа Брукс із Milwaukee BMW. Після ковзання зонами безпеки, гонщик піднявся, а от заїзд був подовжений через деякий час, який знадобився для прибирання траси.

Отже, боротьба розгорнулася на останніх п’ятнадцяти хвилинах.

Першим знову покращився Чаз, котрий піднявся із 1:37.778  на друге місце – йому завадило лише 0,003 с, щоб наздогнати лідера Жорді Торреса із Althea BMW Racing Team.

Через п’ять хвилин першу позицію посів Нікі Хейден на Honda, якому вдалося випередити Торреса на 0,062 с.

Коли до кінця залишалось п’ять хвилин, Сільвен Гвінтолі (Pata Yamaha) зробив швидке коло, яке дозволило французу опинитися позаду американського гонщика із 1:37.753.

На останніх колах перед картатим прапором Том Сайкс на Kawasaki врешті-решт опинився на першому рядку таблиці, але йому не вдалося утриматись на цій позиції. На останніх хвилинах спочатку на друге місце його посунув Лоренсо Савадорі (IodaRacing Team), який із 1:37.449 став найкращим у другій практиці. Останнє коло Маркуса Райтербергера (BMW Racing Team) виявилось швидшим за коло гонщика Kawasaki на 0,034 с.

Отже, Савадорі, Райтербергер та Сайкс – така перша трійка лідерів другого заїзду.

Чаз Девіс у результаті опинився на четвертому місці, Нікі Хейден на п’ятому, Сільвен Гвінтолі став шостим.

Якщо у початковій практиці перші чотири місця посіли гонщики на мотоциклах різних марок, то у другій практиці їх кількість збільшилась до шести.

Трійка найкращих гонщиків втратила свої позиції, але так само найкращим серед них із сьомим місцем був Жорді Торрес, на восьмому місці опинився Алекс Лоус, Леон Кам'єр став дев’ятим.

Останнім у топ-10 фінішував і потрапив до другого поула Міхаєл ван дер Марк (Pata Honda WorldSBK Team).

На останніх хвилинах Джонатану Рею вдалося на деякий час піднятися на восьме місце, але в результаті він опинився на одинадцятому і почне боротьбу за місце на стартовій решітці із першого поула.