WSBK на Лаузітцринзі: В кваліфікації Девіс випереджає Сайкса

Британець Чаз Девіс на Ducati здобув поул, лідер чемпіонату Джонатан Рей на Kawasaki лише шостий.

Джонатан Рей, лідер чемпіонату, після невдалої вчорашньої практики розпочав боротьбу за місце на стартовій решітці із першого суперпоула.

Спочатку найкраще коло 1:50.940 у першому поулі зробив Ентоні Вест із Pedercini Racing на Kawasaki. Другим і значно повільнішим (1:54.643) був Джошуа Брукс із Milwaukee BMW.

Після десяти хвилин заїзд очолив Джонатан Рей на Kawasaki із 1:50.200, Вест опустився на другий рядок позаду британця із колом, гіршим на 0,141 с.

Наступна спроба Рея виявилась кращою (1:49.122). Межу 1:50 майже одночасно із ним перетнув Алекс де Анжеліс із IodaRacing Team на Aprilia (1:49.974).

Але справжня боротьба розгорнулась на останніх хвилинах першого поула.

Коли до закінчення сесії залишалося менше хвилини, таблицю очолив Давіде Джуліано із Aruba.it Racing - Ducati (1:46.723). Хавьєр Форес на Ducati із Barni Racing Team, який один із небагатьох виїхав на трасу на сліках, посів друге місце із колом, гіршим за найкраще на 1,339 с.

Але Рей не сповільнювався і вже наступне коло проїхав швидше за Джуліано (1:46.513). Італієць вже під картатим прапором повернув собі першість, покращивши час британця на 0,269 с.

Отже, до другого поула перейшли Давіде Джуліано та Джонатан Рей.

Другий поул

Траса почала підсихати, хоча на деяких ділянках траєкторія залишались мокрою.

Із перших хвилин лідерство захопив Джонатан Рей із Kawasaki Racing Team. В середині заїзду його результат становив 1:41.970.

Другим був Жорді Торрес із Althea BMW Racing Team  (1:42.597), третім Том Сайкс на Kawasaki (1:43.228).

На деякий час таблицю із 1:40.259 очолив Чаз Девіс (Aruba.it Racing – Ducati), позаду якого опинився Том Сайкс, поступившись супернику 0,332 с.

Завершивши своє коло швидше Сайкса, друге місце посів Лоренсо Савадорі із IodaRacing Team на Aprilia (1:40.574). Друга спроба дозволила італійцю стати на деякий час найкращим (1:40.212).

Намагаючись прискоритись, у шостому повороті помилився Джуліано, але, потрапивши за межі треку і виїхавши на газон, йому вдалося утриматися на мотоциклі.

На останніх хвилинах Девісу вдалося повернути собі позицію лідера із часом 1:38.298. Його наступне коло було ще кращим – 1:37.883. Із ним він здобув другий у цьому сезоні поул.

Останнє коло Тома Сайкса дозволило британцю посісти друге місце на стартовій решітці – йому бракувало лише 0,125 с, щоб випередити гонщика Ducati.

Зробивши лише чотири кола протягом сесії, Нікі Хейден (Honda World Superbike Team ) виїхав із боксів на останній хвилині, але встиг проїхати одне коло, із яким посів третє місце (1:38.875).

Із другого ряду стартуватимуть Лоренсо Савадорі (IodaRacing Team), Жорді Торрес та Джонатан Рей.

Із третьої лінії гонки почнуть Леон Кам'єр (MV Agusta Reparto Corse), Давіде Джуліано та Сільвен Гвінтолі (Pata Yamaha Official WorldSBK Team).

Десяте місце посів Міхаєл ван дер Марк із Honda World Superbike Team, одинадцяте Маркус Райтербергер із Althea BMW Racing Team.

Гонщик Pata Yamaha Official WorldSBK Team Алекс Лоуес, не зробивши жодного кола в сесії після аварії вранці, опинився на 12-му місці.