WSBK, Лаузіцринг: результат гонки Калініна - сьоме місце

Микита Калінін у першій після літньої перерви гонці після старту із 13-го місця боровся у групі лідерів протягом усіх 12 кіл. Він фінішував восьмим, але після дискваліфікації суперника попереду піднявся на сьому позицію.

Перший вікенд після літньої перерви проходив на незнайомій українському гонщику трасі.

Калінін планував першу практику повністю присвятити адаптації до незнайомої траси. Сесію зупинили червоним прапором через падіння одного з гонщиків, тому йому довелося скоригувати свою роботу. На останніх хвилинах він проїхав своє найшвидше коло.

У другій половині дня одеситу не вдалося покращити свій найліпший час. Його результат був 17-м, тому боротьбу за місце на стартовій решітці йому довелося почати з першого Суперпоула.

У суботу у першій кваліфікаційній сесії Калінін був третім. Отже, до другого Суперпоула він не перейшов і гонку починав із 13-го місця на стартовій решітці.

Майже одразу після старту він випередив кількох суперників і почав боротися за місце у групі лідерів, в якій їхали десятеро найшвидших гонщиків. У середині дистанції на шостому колі він був сьомим, але потім знову втратив дві позиції і опустився на дев’яту.

На заключних колах одесит продовжував боротися у групі найшвидших гонщиків. Калінін перетнув фінішну лінію восьмим, на 1,739 секунди позаду переможця Альфонсо Копполи.

Скотт Дероу, який фінішував п’ятим, був дискваліфікований. Результат Калініна у загальному заліку після цього став сьомим.

Із суперником попереду Бореєм Санчесом його поділили 0,052 секунди. Щоб дістатися топ-5, українському гонщику бракувало 0,200 секунди.

Після німецького етапу Калінін має на своєму рахунку 33 очки, з якими посідає десяте місце у турнірній таблиці.

Коментуючи гонку, Микита сказав, що боротися було важко, але він залишився задоволеним собою та гонкою, яка підтвердила його конкурентоспроможність.

«Зі старту мені вдалося відіграти пару позицій, – сказав він. – Далі на мене чекала жорстка боротьба. Наша група з десяти гонщиків відірвалася від інших. Протягом кількох кіл я тримався у кінці групи. Під кінець гонки я вирішив прориватися далі, і мені вдалося фінішувати восьмим.

Я задоволений гонкою, тому що протягом перших двох днів не відчував у собі впевненості боротися за місце у топ-10. Все ж таки вікенд проходив на незнайомій мені трасі, яка до того ж дуже непроста.

У підсумку мій найкращий час у гонці виявилося однаковим із лідером заїзду, якому на фініші я програв менше двох секунд», - підсумував Калінін.

Наступний етап пройде з 15 по 17 вересня у Португалії.