WSBK, Лаузіцринг: Калінін почне недільну гонку 13-м

Микиті Калініну не вистачила однієї десятої секунди, щоб поборотися за перші місця у другому Суперпоулі, хоча його час був у топ-10.

Калінін завершив перший день із 17-м по темпу часом за узгодженими результатами двох практик. Боротьбу за місце на стартовій решітці йому довелося з першого Суперпоула.

Під час майже 15-ти хвилин заїзду він був поза першої десятки, поступаючись лідерам біля секунди.

Гонщики їхали щільною групою. У такій ситуації важко зробити гарне швидке коло, адже потрібно крім швидкості обрати слушний момент для найкращої спроби.

Найліпшим результатом Калініна виявилось останнє коло 1.57,440, але воно було на 0,430 секунди гірше часу Адріана Русміпутро, який став першим, та на 0,153 секунди повільніше Борі Санчеса, який посів друге місце.

Отже, Калінін не зміг пройти до другого Суперпоула і у недільній гонці стартуватиме з 13-го місця.

Результат одесита був по темпу гарним,  і це підтверджують результати двох кваліфікаційних заїздів. У другому Суперпоулі, який виграв Альфонсо Коппола з 1.55,665, лише п’ятеро гонщиків були кращими – Габріель Нодере, який виборов шосте місце на старті був на долі секунди повільніше за Калініна.

«Сьогодні вже було розуміння траси, - сказав Калінін після кваліфікації. – Я їхав швидко, але мені трохи не вистачило, щоб пройти до другого Суперпоулу. Якщо порівнювати усіх гонщиків класу Суперспорт-300, то мій час був у топ-10. Це підтверджує, що ми працюємо у слушному напрямку. У гонці намагатимуся зі старту поліпшити позицію, щоб поступово наблизитися до топ-5 і поборотися за максимально високий результат».

Гонка класу Суперспорт-300 почнеться о 15:20 за київським часом.